دولت به "صنایع کوچک" ، توجّه ویژه دارد


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی با پتانسیل موجود می‌تواند در بخش‌های مختلف اقتصادی منشأ اثر و خدمت باشد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، الله‌کرم نصیری در آیین گرامی‌داشت روز حمایت از صنایع کوچک در شهرک صنعتی لردگان،با اشاره به رویکردهای مشترک دولت و مجلس در توسعه‌ی اقتصادی کشور ، اظهار داشت : از سیاست‌های اساسی دولت و مجلس در سال رونق تولید ، حمایت از آفرینش مشاغل کوچک به ویژه در بخش صنایع کوچک برای اشتغال‌زایی است.

نصیری افزود: اگر چه متأسفانه چهارمحال و بختیاری در شاخص بیکاری ، جزو استان‌های سطح اول کشور محسوب می شود اما در مقیاس آماری سالیانه ؛ این استان خوشبختانه با نرخ 6.2 درصد در "کاهش بیکاری" ، به عنوان استان برتر در کشور شناخته شد که این جایگاه ، مرهون تلاش‌ بخش‌های خدمات، صنعت و کشاورزی در چهارمحال و بختیاری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع استانداری چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد : درقیاس با "صنایع بزرگ" ؛"صنایع کوچک" با هزینه‌ی کمتر ، اشتغال بیشتری را سامان‌دهی می‌کند و طبیعی است که با توجه به مشکلات بیکاری ، سیاست‌های اصلی اقتصادی دولت حول این بخش تأثیرگذار متمرکز شود.

گفتنی است در آیین گرامی‌داشت روز حمایت از صنایع کوچک که با حضور نماینده‌ی مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ، سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان ، فرماندار شهرستان لردگان و جمعی از مدیران محلی در شهرک صنعتی لردگان برگزار شد ؛ 6 پروژه‌ی عمرانی این شهرک صنعتی با مجموع اعتبار 27.8 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

46

کد خبر 1289206

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ