اکران 6 فیلم کوتاه کشور عراق در منطقه آزاد اروند


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند اسامی 6 فیلم عربی استان بصره کشور عراق که به مناسبت ایام دهه مبارک امامت و ولایت در منطقه آزاد اروند اکران می‌شود را اعلام کرد.

تبليغ

همایون قنواتی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان ضمن تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: با هماهنگی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۶ فیلم کوتاه استان بصره کشور عراق در سینما مهر آبادان و مجتمع فرهنگی هنری شهید فهمیده خرمشهر اکران می‌شود.

وی با اعلام نقاط مشترک تبادلات فرهنگی کشورهای ایران و عراق در راستای گسترش فعالیت‌ها، افزود: استان بصره و منطقه آزاد اروند دارای پتانسیل‌های خوبی در زمینه فرهنگ و هنر هستند که با برنامه‌ریزی‌های مناسب می‌توان به صورت زیربنایی این موضوعات را پیگیری و محقق ساخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند در خصوص اسامی فیلم‌های کوتاه استان بصره که در روزهای پنجشنبه و جمعه در اروند اکران می‌شود توضیح داد: «الحقیبه» به کارگردانی علی عیدان، «جاری الاتصال» به کارگردانی بهاء الکاظمی، «انها بیضاء» به کارگردانی سرمد یاسین، «عین الجبل» به کارگردانی حسین الاسدی، «فریم» به کارگردانی لیث عبدالکریم و «اخوان نویره» به کارگردانی زین‌الصاحب، فیلم‌هایی هستند که در ساعت ۱۹:۰۰ اکران خواهند شد.

46

کد خبر 1289259


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ