سعیدی: قانون برای بازنشستگان فصل‌الخطاب است/لزوم اجرای قانون برای همه مدیران


نماینده مردم مبارکه در مجلس با اشاره به اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل هشت هزار مسئول بود، گفت: اگر ثابت شود مدیرعامل شرکت فولادمبارکه اکنون بازنشسته است من هم پیگیری تغییر هستم چرا که قانون...

تبليغ

زهرا سعیدی مبارکه نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در مورد شرکت فولاد مبارکه و مدیرعامل آن اظهار داشت: بر اساس آخرین استعلاماتی که تا امروز از مراجع نظارتی به دست من رسیده، مدیرعامل این شرکت مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیست.

وی افزود: اگر همین امروز هم مستندات جدیدی خلاف این استعلامات به دست من برسد، پیگیر اجرای قانون می شوم.

سعیدی در ادامه اعلام کرد که مدیرعامل فولاد مبارکه اعاده خدمت شده است اما اینکه طبق کدام قانون ایشان اعاده خدمت شده، جزئیات آن را را دستگاه‌های مربوطه می‌دانند.

وی با بیان اینکه طبق آخرین استعلامات از مراجع نظارتی، اعلام شد که ایشان بازنشسته نیست، تصریح کرد: بنده خودم پیگیر بازنشستگی بودم، اما اعلام اینکه ایشان اعاده خدمت شده است و از طرفی کلا درباره مشمولیت شرکت فولاد مبارکه در این قانون نیز بحث وجود دارد.

سعیدی مبارکه ضمن اشاره به اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل هشت هزار مسئول بود، تأکید کرد: اگر ثابت شود ایشان(مدیرعامل صندوق بازنشستگی) اکنون بازنشسته است من هم پیگیری تغییر هستم، و قانون برای من فصل الخطاب است؛ قانون مدیریت خدمات کشوری بحث سن و سنوات و شرایطی را دارد ؛مثلا طبق قانون باید ۳۰ سال سنوات "و" ۶۰ سال سن داشته باشند که طبق قانون فعل هردو مورد باید تکمیل شود که پیگیر هستیم تا" و " به "یا "اصلاح شود تا شرایط بیشتر به نفع جوانان شود .

انتهای پیام/


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ