مدل روشویی سرویس بهداشتی در انواع طراحی زیبا و لاکچری


در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی نکات مهم و قابل توجه بسیاری وجود دارد که با توجه به آن می توان یک فضای زیبا و ایده آل در حمام خود ایجاد کرد، در انتخاب خود علاوه بر سلیقه فردی و گروهی خانواده، به جنس و کیفیت، زیبایی و ظاهر آن هم باید دقت کرد، تا بتوانیم انتخابی کامل و مناسب داشته باشیم، مدل های روشویی سرویس بهداشتی را فراهم کرده ایم تا مورد توجه...

تبليغ

در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی نکات مهم و قابل توجه بسیاری وجود دارد که با توجه به آن می توان یک فضای زیبا و ایده آل در حمام خود ایجاد کرد، در انتخاب خود علاوه بر سلیقه فردی و گروهی خانواده، به جنس و کیفیت، زیبایی و ظاهر آن هم باید دقت کرد، تا بتوانیم انتخابی کامل و مناسب داشته باشیم، مدل های روشویی سرویس بهداشتی را فراهم کرده ایم تا مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

انواع مدل روشویی سرویس بهداشتی

با توجه به فراگیر شدن دکوراسیون داخلی ما شاهد طراحی های زیبا و شیکی برای تمام جاهای منزل، اتاق پذیرایی و آشپزخانه، اتاق خواب و حتی مطالعه و کار هستیم. اما شاید یک قسمت از خانه باشد که مظلوم واقع شده و زیاد به دکوراسیون آن دقت نمی کنیم، با در نظر گرفتن نقش مهم سرویس بهداشتی و اهمیت نظافت آن، طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی به بهترین نحو یکی از الزامی ترین اقدامات به کار می رود.

اقدام اساسی و اولیه برای داشتن یک دکوراسیون زیبا در سرویس پذیرایی، انتخاب روشویی زیبا و شیک می باشد، روشویی ها از انواع متنوعی برخوردارند که بر حسب اندازه و شکل و کاربرد متفاوت می باشند.

انواع روشویی: روشویی بدون لبه، روشویی تمام برجسته یا جلو آمده، روشویی لبه برجسته، روشویی پایه دار، روشویی دیواری، روشویی صفحه ای، روشویی کاسه ای، روشویی کابینت دار که شما می توانید بر اساس نیاز و فضای خودتان آن را انتخاب کنید.

ایده جذاب روشویی سرویس بهداشتی

روشویی پایه دار سرویس بهداشتی

طرح روشویی کاسه ای سرویس بهداشتی

روشویی زیبا و شیک با طرح گل

نمونه روشویی برجسته زیبا و جذاب

روشویی دیواری سرویس بهداشتی

طراحی نو و خاص روشویی سرویس بهداشتی

مدل شیک و مجلل روشویی سرویس بهداشتی

نمایی جالب از روشویی سرویس بهداشتی

طرح روشویی سرویس بهداشتی با تم قهوه ای

نمونه روشویی پایه دار ساده و زیبا

مدل های متنوعی از روشویی

نمایی زیبا از روشویی لبه برجسته سرویس بهداشتی

روشویی دیواری سرویس بهداشتی با اشغال کم ترین فضا

طرحی نو و متفاوت از روشویی سرویس بهداشتی

ایده های جدید و زیبای روشویی سرویس بهداشتی

شاید این گونه به نظر بیاید که روشویی کاربرد چندانی ندارد، و ارزش زحمت دکوراسیون را هم ندارد، اما باید بگوییم کاسه روشویی با توجه به کارآیی ساده آن نقش مهمی را در زیبایی دکوراسیون در سرویس بهداشتی ایفا می کند.

روشویی زیبا و تجملی روشویی در سرویس بهداشتی

ایده روشویی لوکس و زیبا

انواع روشویی های کابینت دار جذاب

شما می توانیدبا انتخاب یک مدل روشویی مناسب سرویس بهداشتی از بی نظمی و آشفتگی وسایل، جلوگیری کنیم و چیدمانی زیبا برای حمام خود ایجاد کنید و آرامش رابرای خود به ارمغان آورید، بی شک که تمام بانوان با سلیقه ایرانی لیاقت این آرامش خاطر را دارند.

روشویی آراسته و زیبای سفید رنگ

طرحی متفاوت از روشویی پایه دار سرویس بهداشتی

استفاده از روشویی جذاب سفید رنگ برای سرویس بهداشتی

طرحی زیبا از روشویی بدون لبه

انواع روشویی های جدید و متنوع

ایده روشویی کاسه ای ساده و محبوب

یک دکوراسیون فوق الغاده با رو شویی زیبای دیواری

روشویی زیبای کاسه ای جالب و شیک

مدل روشویی سرویس بهداشتی برای افراد سخت پسند

طراحی روشویی زیبا و خاص

ایده ها و نمونه های جمع آوری شده در اینجا که تقدیم شما کردیم، مدل های متنوع و شیکی از انواع روشویی می باشند، که می تواند پل کوچکی از شما برای آشنایی با دنیای دکوراسیون سرویس بهداشتی و روشویی های زیبای طراحی شده موجود باشد، امیدواریم از این ایده ها نهایت لذت و بهره را ببرید. همچنین می توانید برای شآشنایی با انواع مدل سینک طرفشویی کلیک نمایید.

منبع : آرگا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ