با تایید کواچ ؛ ستاره اینترمیلان راهی بایرن مونیخ می شود !


نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی تیمش در اولین دیدار جام حذفی آلمان گفت ایوان پریشیچ ستاره اینتر میلان به زودی به این تیم ملحق خواهد شد. نوشته با تایید کواچ ؛ ستاره اینترمیلان راهی بایرن مونیخ می شود ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

با تایید کواچ ؛ ستاره اینترمیلان راهی بایرن مونیخ می شود !

کواچ : پریشیچ یکی از بازیکنان ما خواهد شد
نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۹:۴۳

نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی تیمش در اولین دیدار جام حذفی آلمان گفت ایوان پریشیچ ستاره اینتر میلان به زودی به این تیم ملحق خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بعد از انتشار شایعات و گمانه‌زنی‌های متعدد درباره پیوستن ایوان پریشیچ ، ستاره اینتر میلان به بایرن مونیخ ، نیکو کوواچ سرمربی بایرن تایید کرد که پریشیچ به زودی بعد از پشت سر گذاشتن تستهای پزشکی به بایرن خواهد پیوست و رسما بازیکن این تیم خواهد شد.

از زمان منصوب شدن آنتونیو کونته به عنوان سرمربی جدید اینتر، صحبت‌هایی درباره جدایی ستاره کروات از این تیم مطرح شده بود و او در نهایت دیروز دوشنبه در تستهای پزشکی بایرن شرکت کرد تا شایعات درباره پیوستنش به بایرن قطعیت پیدا کند. انتظار می‌رود پریشیچ با قرارداد قرضی یک ساله به بایرن ملحق شود اما با این گزینه که بایرن بتواند در پایان این مدت او را به صورت دائمی خریداری کند.

نیکو کوواچ بعد از پیروزی ۳-۱ بایرن مقابل انرژی کوتبوس در اولین بازی جام حذفی آلمان در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره پریشیچ گفت:

” ایوان پریشیچ امروز در تستهای پزشکی باشگاه شرکت کرد. اگر همه چیز در این تستها خوب پیش برود و کاغذبازی‌ها بین اینتر و بایرن انجام شود او یکی از بازیکنان ما خواهد شد”.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ