مدل لباس مجلسی ایرانی جدید و لاکچری مخصوص خانم های خوش پوش


مدل لباس مجلسی ایرانی در انواع طرح های متنوع دوخته می شود که بهتر است خانم ها و دختران جوان با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این طرح ها لباسی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایند. مدل لباس مجلسی ایرانی دخترانه و زنانه لباس مجلسی یکی از ضروری ترین لباس ها برای شرکت در مهمانی ها و مجالس است که روی ظاهر و استایل خانم...

تبليغ

مدل لباس مجلسی ایرانی در انواع طرح های متنوع دوخته می شود که بهتر است خانم ها و دختران جوان با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این طرح ها لباسی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایند.

مدل لباس مجلسی ایرانی دخترانه و زنانه

لباس مجلسی یکی از ضروری ترین لباس ها برای شرکت در مهمانی ها و مجالس است که روی ظاهر و استایل خانم ها تاثیر زیادی دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب لباس مجلسی خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه انواع مدل لباس مجلسی ایرانی را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های لباس مجلسی ایرانی بلند

لباس مجلسی های بلند امروزه توجه اغلب خانم ها و دختران جوان را به سمت خود جلب کرده اند و این طرح پیراهن های مجلسی در انواع طرح های ساده و کار شده موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری ساده و آراسته داشته باشید بهتر است لباس مجلسی های پوشیده و ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
لباس مجلسی های کار شده و طرح دار نیز از انواع مدل های لاکچری محسوب می شوند و این طرح لباس ها برای خانم هایی که تمایل دارید استایلی جذاب در مهمانی ها و مجالس داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
لباس مجلسی های بلند همچنین در انواع طرح های آستین دار و بدون آستین دوخته می شوند که طرح های آستین دار و پوشیده این لباس ها برای مجالس و مهمانی های مختلط مناسب تر می باشند.
لباس های مجلسی بلند و بدون آستین نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این طرح پیراهن ها برای خانم های خوش استایل انتخابی ایده آل محسوب می شوند.

مدل پیراهن مجلسی خاکستری

لباس مجلسی بلند دخترانه

پیراهن مجلسی آبی

مدل لباس مجلسی ایرانی دخترانه

مدل پیراهن مجلسی بلند

مدل لباس مجلسی آستین دار

پیراهن مجلسی گیپور

مدل پیراهن گیپور مجلسی

لباس مجلسی بلند

مدل لباس مجلسی بلند

مدل لباس مجلسی طرح دار و شیک

پیراهن مجلسی آستین دار و پوشیده

پیراهن مجلسی شیک

لباس مجلسی ایرانی

لباس مجلسی ایرانی و شیک

طرح های لباس مجلسی ایرانی کوتاه

لباس مجلسی های کوتاه ایرانی از انواع طرح های پرطرفدار و محبوب هستند و اگر شما دارای فرم اندامی متناسب و ایده آل هستید بهتر است این طرح لباس ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
برای دوخت لباس مجلسی های کوتاه از پارچه های مختلف گیپور و ساتن و … استفاده می شود همچنین در برخی از طرح های این لباس ها از پارچه های دانتل برای تزیین پیراهن مجلسی استفاده می شود.
لباس های مجلسی کوتاه در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند که بهتر است رنگ لباس را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام خود انتخاب نمایید.
لباس مجلسی های کوتاه رنگ تیره برای خانم ها با فرم اندام مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب بهتر است از لباس مجلسی های ایرانی رنگ روشن برای پوشیدن در مجالس و مهمانی ها استفاده نمایند.

پیراهن مجلسی زیبا و شیک

مدل لباس مجلسی ایرانی زنانه

مدل لباس مجلسی طرح دار

پیراهن مجلسی کوتاه ایرانی

مدل پیراهن مجلسی دخترانه

طرح پیراهن مجلسی زنانه

لباس مجلسی طرح دار زنانه

پیراهن مجلسی کوتاه زنانه

لباس مجلسی آبی زنانه

پیراهن مجلسی رنگ تیره زنانه

لباس مجلسی ایرانی طرح دار

مدل پیراهن مجلسی شیک

پیراهن زنانه مجلسی ایرانی

لباس مجلسی ایرانی قرمز

پیراهن آستین دار زنانه

لباس مجلسی سفید دخترانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس مجلسی ایرانی آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد پسند شما خانم های شیک پوش و جذاب قرار بگیرند.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ