فعالیت‌های نهادهای مداحی در دهه ولایت و امامت/تقدیر از مادحین سادات


بهتاش گفت: نهادهای مداحی کشور ویژه برنامه‌های مختلفی برای بزرگداشت دهه ولایت و امامت تدارک دیده‌اند و همراه با سایر نهادهای فرهنگی تلاش می‌کنند پیام غدیر را برای آحاد مردم تبیین کنند.

تبليغ

«یدالله بهتاش» در گفت ‌و‌ گو با خبرنگار گروه قرآن و معارف خبرگزاری شبستان با بیان اینکه انتخاب دهه ولایت و امامت موجب افزایش توجه آحاد مردم به موضوع غدیر و معرفی امیرالمومنین علی (ع) به عنوان جانشین پیامبر عظیم الشان اسلام شد، بیان کرد: نهادهای مداحی کشور ویژه برنامه های مختلفی برای بزرگداشت دهه ولایت و امامت تدارک دیده اند و همراه با سایر نهادهای فرهنگی پیام غدیر را برای مردم تبیین می کنند.

عضو هیئت مدیره خانه مداحان اهل بیت (ع) افزود: رویکرد خانه مداحان انسجام بخشی به برنامه های هیت های مذهبی در مناسبت های مختلف است و همین موضوع را در ایام بزرگداشت دهه ولایت و امامت نیز دنبال می کند.

وی اضافه کرد: مراسم تقدیر از مداحان سادات از جمله ویژه برنامه های خانه مداحان اهل بیت (ع) در ایام دهه ولایت و امامت است که چند سالی اجرا می شود و امسال در روز چهارشنبه،۲۴مردادماه از ساعت ۷ تا ۱۰ صبح در محل این نهاد فرهنگی برگزار می شود.

بهتاش گفت: دعوت همگانی از مداحان سید برای حضور در این مراسم معنوی به عمل آمده است و طی آن به صورت ویژه از دو تن از سادات، «سید ابوالفضل سیاه پوش» و «سید حسین صدری» و همچنین یکی از خادمان با اخلاص «احمد فیاض» که احترام ویژه وی به سادات زبانزد همگان است، تقدیر به عمل می آید.

وی افزود: همه دلسوزان و شیفتگان مکتب نورانی اهل بیت(ع) باید از تمام ظرفیت ها برای گرامیداشت دهه ولایت و امامت و ابلاغ پیام متعالی غدیر به آحاد مردم استفاده کنند. هرچقدر در این زمینه کار دقیق و مناسب برگزار شود بهتر می توان به شبهاتی که دشمنان به ویژه وهابیت در ذهن نسل جوان به وجود آورده اند، با زبان روشنگرانه پاسخ داد.

گفتنی است خانه مداحان اهل بیت (ع) در تهران، خیابان شهید مصطفی خمینی (ره)، چهارراه فخرآباد، خیابان شهید مشکی، واقع شده است.

پایان پیام/397


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ