بیش از 600 نفر از مردم زلزله زده ثلاث باباجانی از خدمات دندانپزشکی بهره مند شدند


کرمانشاه- ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به بیش از 600 نفر از اهالی مناطق زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.

تبليغ

روابط عمومی جمعیت هلال احمر کرمانشاه روز شنبه به نقل از فرزین معتمدی اعلام کرد: ۴۲ نفر از دندانپزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر استان اصفهان در قالب کاروان سلامت با هدف رسیدگی به وضعیت بهداشت، سلامت و درمان مردم شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی به این منطقه اعزام شدند.
وی با اشاره به بهره مندی بیش از ۶۰۰ نفر از اهالی شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی از خدمات دندانپزشکی این کاروان افزود: طی سه روز خدمات تخصصی دندانپزشکی شامل کشیدن دندان، پرکردن دندان، جرم گیری و ترمیم به مراجعه کنندگان ارائه شده است.
معتمدی در ادامه افزود : با وجود گذشت ۲ سال از زلزله مهیب آبان ماه ۹۶ همچنان جمعیت هلال احمر با توجه به رسالت و اهداف انساندوستانه خود، در کنار مردم شریف مناطق زلزله زده استان خواهد بود.
زمین لرزه ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان سال ۹۶ در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله و ۳۲ کیلومتری شهر سرپل ذهاب رخ داد که ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشت.

این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۲ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۰۳ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دید.

البته در زلزله ۶.۴ ریشتری یکشنبه چهارم آذر ۹۷ هم ۷۷۱ نفر مصدوم و بیش از چهار هزار واحد مسکونی خسارت دیده، به این آمارها اضافه شد.

۸۰۶۶تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ