تلگرام

مدل ابروی مناسب پلک افتاده با آرایش های شیک و جذاب


با بالا رفتن سن پلک چشم ها افتاده تر می شوند و این مشکل یکی از بزرگ ترین دغدغه ها برای خانم ها است که با انتخاب مدل ابروی مناسب پلک افتاده شما می توانید تا حدودی این مشکل بزرگ را رفع نمایید و چشم ها و ابروهایی زیبا و بی نظیر داشته باشید. مدل ابروی مناسب پلک افتاده شیک و زیبا هر فردی برای برداشتن ابرو های خود باید از مدل هایی استفاده نمایید که با...

تبليغ

با بالا رفتن سن پلک چشم ها افتاده تر می شوند و این مشکل یکی از بزرگ ترین دغدغه ها برای خانم ها است که با انتخاب مدل ابروی مناسب پلک افتاده شما می توانید تا حدودی این مشکل بزرگ را رفع نمایید و چشم ها و ابروهایی زیبا و بی نظیر داشته باشید.

مدل ابروی مناسب پلک افتاده شیک و زیبا

هر فردی برای برداشتن ابرو های خود باید از مدل هایی استفاده نمایید که با فرم چشم ها و سایر ویژگی های ظاهری اش مطابقت و همخوانی داشته باشد. در مطالب قبلی مدل ابرو برای صورت کشیده و مدل ابرو برای صورت گرد را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل ابروی مناسب پلک افتاده آشنا خواهید شد.

مدل ابرو برای پلک افتاده

افرادی که دارای پلکی افتاده می باشند بهتر است برای برداشتن ابرو های خود به آرایشگری با تجربه و مهارت کافی مراجعه نمایند تا مدل ابروهای آن ها به گونه ای برداشته شود که افتادگی پلک چشم هایشان کمتر به نظر برسد.
مدل ابروی هلالی یکی از بهترین روش ها برای برداشتن ابروها محسوب می شود و شما می توانید با برداشتن ابروها به کمک این روش فرم زیبایی را به چشم و حالت ابروهایتان ببخشید.
برای برداشتن ابروها به کمک مدل هلالی باید دقت کنید که هلال ابروها در قسمت مناسبی از آن ها قرار بگیرد. شما می توانید هلال ابروهایتان را در بالای قسمت خارجی چشم هایتان ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که منظور از هلالی برداشتن ابروها هلالی کردن آن ها به صورت کامل نیست.

مدل ابروی پلک افتاده

مدل ابرو هلالی

مدل ابروی زیبا

ابروی هلالی زنانه

ابرو مناسب پلک افتاده

مدل ابرو برای پلک افتاده

ابروی زنانه برای پلک افتاده

ابروی هلالی برای پلک افتاده

مدل ابرو زیبا و شیک برای پلک افتاده

ابروی کوتاه برای پلک افتاده

به ابرو ها برای پلک های افتاده می توانید به کمک مدل ابروهای پهن و نازک فرم و حالت دهید همچنین در صورت تمایل می توانید ابروهایتان را به صورت کوتاه و بلند بردارید که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی و سایر ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد.
علاوه بر برداشتن ابرو ها به کمک مدلی مناسب می توانید برای کمتر به نظر رسیدن افتادگی پلک ها چشم هایتان ابروها را آرایش نمایید.
برای آرایش کردن ابروها بهتر است به کمک هایلایت یا سایه روشن زیر هلال ابروهایتان را تحت الشعاع قرار دهید که برای این کار باید زیر ابروها را سایه روشن بزنید و برای گرفتن نتیجه ای رضایت بخش نیز می توانید برای آرایش پلک ها نیز از رنگ سایه روشن استفاده نمایید.

مدل ابرو زنانه

مدل ابروی کوتاه

مدل ابرو هلالی

مدل ابروی مناسب پلک افتاده با متدهای جدید

مدل ابروی زیبا و شیک

ابرو مناسب برای پلک افتاده

مدل ابرو زنانه

در این مطلب انواع مدل ابروی مناسب پلک افتاده را پیش رو داشتید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل ابرویی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ