چیدمان و تزیین قسمت های مختلف خانه عروس برای هر تازه عروس و دامادی مهم است و ترجیح می دهند از زیباترین و جدیدترین ایده ها در این زمینه استفاده نمایند. دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد نیز یکی از همین بخش ها است که توجه خاصی به آن می شود. اگر شما نیز قصد چیدن جهیزیه را دارید حتما باید به نحوه دکور کردن و چیدن وسایل اتاق خواب دقت نمایید و بهترین انتخاب ها را در این زمینه داشته باشید. البته مشاهده دکوراسیون های اجرا شده موفق نیز می تواند نقش بسزایی در تصمیم گیری شما داشته باشد و به شما عزیزان برای داشتن اتاق خوابی رویایی و شیک با کمترین هزینه کمک کند.

۲۵ ایده تزیین و دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد

چیدمان و تزیین جهیزیه عروس جدید و شیک نیازمند توجه به برخی نکات مهم و اساسی است که ما قصد داریم در این مطلب از مجله هنر در خانه ضمن ارائه عکس هایی از تزیینات خانه عروس در بخش اتاق خواب، به بیان این نکات و ایده ها بپردازیم. انتخاب رنگ های مناسب و متناسب اولین نکته ایی است که در فضای اتاق خواب به چشم می خورد پس قبل از هر خریدی باید از سلیقه و تمایلات خود کمک بگیرید و بهترین هارمونی رنگ را انتخاب کنید، سپس اقدام به خرید وسایل و در نهایت دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از جذاب ترین و رایج ترین رنگ ها برای اتاق عروس را نشان می دهد.

مسئله بعدی که باید به آن توجه نمود این است که این دیزاین و دکوراسیون کاملا سلیقه ایی است و به عروس و داماد بستگی دارد، ما در دکوراسیون آشپزخانه عروس و همچنین هال و پذیرایی به سلیقه مهمان ها و کسانی که قرار است در منزل رفت و آمد کنند نیز تا حدودی توجه می نماییم اما برای اتاق خواب قضیه فرق دارد و بهتر است سعی کنید بر اساس سلیقه شخصی آن را بچینید.

محل قرار دادن تختخواب را می توان یکی از اساسی ترین تصمیمات در دکوراسیون اتاق دانست، مطمئنا دیگر وسایل نیز بر اساس تختخواب چیده می شوند ، پس بهترین نقطه از لحاظ نور و چگونگی قرار گیری را برای تختخواب انتخاب نمایید و سپس پاتختی ها، دراور، کمد و… را اطراف آن بچینید.

از آنجایی که قصد تزیین اتاق برای عروس و داماد را دارید بهتر است علاوه بر موارد فوق به دنبال ایده هایی برای رمانتیک و عاشقانه تر کردن فضای اتاق باشید. این روش ها نقش مهمی در زیبایی بیشتر اتاق خواب دارند که در ادامه با مدل های متنوع آن آشنا خواهید شد.

برای داشتن بهترین چیدمان اتاق برای عروس و داماد حتما به نحوه چیدن وسایل و کاربردهای هریک توجه نمایید تا علاوه بر زیبایی و جذابیت، کارایی لازم را نیز داشته باشد. حال می توانید با کلیک بر روی جهیزیه عروس با بیش از صدها عکس جدید و ایده خاص برای تزیین کردن بخش های مختلف منزل و جهیزیه های به روز و شیک آشنا شده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.