«علم مدیریت و مسئله جابه‌جایی نسلی مدیران در ایران» روی میز «زاویه»


سومین قسمت از فصل سیزدهم برنامه «زاویه» با موضوع «علم مدیریت و مسئله جابه‌جایی نسلی مدیران در ایران» از قاب شبکه 4 سیما پخش می‌شود.

تبليغ

خبرگزاری شبستان، گروه اندیشه: برنامه «زاویه» در این هفته به سراغ اصحاب علم مدیریت در دانشگاه‌های ایران رفته است و از آن‌ها می‌پرسد: «علم مدیریت در ایران برای جابه‌جایی نسلی مدیران در جمهوری اسلامی ایران چه ایده‌ای دارد»؟


«حسن دانایی‌فرد» استاد مدیریت دولتی دانشگاه تربیت مدرس و «علی‌اصغر پورعزت» استاد مدیریت دولتی دانشگاه تهران در این برنامه برای پاسخ به این پرسش به گفت‌وگو با یکدیگر خواهند نشست.


گفتنی است، حسن دانایی‌فرد، مقاله‌هایی مانند «‌استراتژی استدلال استعاره‌ای در نظریه‌پردازی: شکل‌گیری تئوری جابه‌جایی مدیران دولتی» و «مدل شایستگی-ظرفیت-عملکرد: واکاوی پسایندهای مثبت و منفی تجربه‌زدگی در انتخاب مدیران» را در این زمینه نوشته است.


همچنین «علی‌اصغر پورعزت» نیز مقالاتی مانند «نظام اجتماعی؛ مثلث‌سازی قدرت و عدالت زبانی» (عدالت زبانی در برابر سازه‌های اقتداربخش سلطه در بوروکراسی ایرانی) و «بازشناسی هویت مدیریت دولتی و دانش اداره» را در این‌باره در کارنامه دارد.


قسمت سوم فصل سیزدهم برنامه «زاویه» با سردبیری و اجرای «حبیب‌الله رحیم‌پور ازغدی» و تهیه‌کنندگی «حسین پورصلعی نائینی» ساعت ۲۱ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ به روی آنتن زنده شبکه چهار سیما می رود.

پایان پیام/248


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ