پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

ششمین نشست هم‌اندیشی جامعه روحانیت با تشکل‌های اصولگرا برگزار می‌شود


ششمین نشست هم اندیشی و همفکری جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های اصولگرا (پنج شنبه - 3 مرداد) در محل دفتر مرکزی جامعه روحانیت برگزار می‌شود.

تبليغ

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین موسی پور، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و مسئول کمیته تشکیلات جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: در ادامه جلسات گذشته و برای هم اندیشی و بررسی زمینه های تعامل و همگرایی احزاب و تشکل های انقلابی و ارزشی این نشست نیز که به صورت ماهانه و به ابتکارجامعه روحانیت به راه افتاده پنج شنبه این هفته برگزار خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت با بیان اینکه رویکرد ما دعوت از همه تشکل های ارزشی و ولایی و تعامل حداکثری با همه آنهاست، افزود: دبیران و نمایندگان تشکلها و احزاب ولایی و انقلابی در نشستهای قبلی حضوری فعال و پویا داشته اند و ارزیابی ما این است که ضرورت وفاق و همگرایی راهبردی میان این مجموعه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

موسی پور همچنین بر تداوم تلاش و همت جامعه روحانیت برای وحدت تمام نیروهای انقلاب در آستانه انتخابات تاکید کرد و گفت: باور ما این است که برای تحقق اهداف "گام دوم انقلاب" که از سوی مقام معظم رهبری تبیین و تعیین گردیدند، نقش احزاب و تشکلهای سیاسی و انقلابی بسیار مهم است.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ