60 مدل دامن کوتاه دخترانه و زنانه در انواع طرح و رنگ های جذاب


مدل دامن کوتاه از انواع طرح های پرطرفدار دامن در بین خانم ها و دختران جوان محسوب می شود و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است این طرح دامن را برای پوشیدن انتخاب نمایید. مدل دامن کوتاه با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال دامن از انواع لباس هایی که هیچ گاه از مد نمی...

تبليغ

مدل دامن کوتاه از انواع طرح های پرطرفدار دامن در بین خانم ها و دختران جوان محسوب می شود و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است این طرح دامن را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل دامن کوتاه با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال

دامن از انواع لباس هایی که هیچ گاه از مد نمی افتد و اگر شما بتوانید این نوع لباس را با بلوز و تاپ و سایر اکسسوری ها به راحتی ست کنید ظاهر و فرم اندامی بی نظیر پیدا خواهید کرد. در ادامه توجه تان را به انواع مدل دامن کوتاه جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

طرح های دامن کوتاه دخترانه

اغلب دختران جوان به پوشیدن دامن های کوتاه تمایل زیادی دارند و ترجیح می دهند برای داشتن تیپی جذاب و بی نظیر این طرح دامن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایند.
مدل دامن کوتاه دخترانه در انواع طرح های دامن اسپرت و دامن ساده و … موجود می باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و فرم اندام تان از بین آن ها دامنی شیک و مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
برای دوخت دامن های دخترانه از انواع پارچه های مختلف نظیر چرم و ساتن و گیپور و … استفاده می شود که دامن های چرم و ساتن به دلیل ایست زیبایی که دارند توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده اند.
رنگ و طرح دامن های کوتاه دخترانه را بهتر است با توجه به شکل اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید زیرا اگر طرح دامن با فرم اندام شما مطابقت و همخوانی نداشته باشد ممکن است فرم اندام تان نامطلوب به نظر برسد.
دامن های کوتاه برای خانم ها و دختران جوان با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی ایده آل محسوب می شوند و اگر شما دارای پاهای خوش تراش و جذابی هستید بهتر است در صورت تمایل به استفاده از دامن بهتر است این طرح ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

دامن سفید

طرح دامن مشکی و سفید

مدل دامن اسپرت

مدل دامن کره ای

دامن راه راه دخترانه

دامن زیپ دار دخترانه

دامن ساده و شیک دخترانه

طرح دامن شیک و خاص

دامن طرح دار زیبا و کوتاه

دامن مشکی و شیک

دامن مشکی و جذاب دخترانه

دامن کوتاه

دامن کره ای

دامن اسپرت و شیک

مدل دامن شیک و جذاب

دامن کوتاه و شیک

دامن مشکی دخترانه شیک

دامن سفید

دامن کوتاه

دامن طرح دار و شیک

دامن شیک و خاص دخترانه

دامن دخترانه

دامن طرح دار دخترانه

دامن ساده و خاص دخترانه

دامن اسپرت و شیک دخترانه

دامن ساده و جذاب دخترانه

دامن لی دخترانه

دامن لی و شیک دخترانه

مدل دامن کوتاه طرح دار و جذاب دخترانه

دامن طرح دار و جذاب

طرح های دامن کوتاه زنانه

اغلب خانم ها در رده سنی مختلف تمایل دارند از دامن های کوتاه مجلسی و ساده در مجالس و دورهمی های خانوادگی استفاده نمایند. توجه داشته باشید که اگر شما برای اولین بار است که تمایل دارید این طرح دامن ها را بپوشید بهتر است به همراه آن ها از ساپورت و جوراب های زنانه بلند و مجلسی استفاده کنید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید.
دامن های کوتاه در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند که انتخاب رنگ دامن به سلیقه شخصی و رنگ سایر لباس های شما بستگی دارد.
انتخاب مدل تاپ و بلوز یا کتی مناسب که به همراه دامن پوشیده شود از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید رنگ و طرح دامن کوتاه را با رنگ و طرح لباسی که تمایل دارید به همراه دامن آن را بپوشید ست کنید.
برای داشتن تیپی متفاوت نیز در صورت تمایل می توانید رنگ دامن و رنگ لباس تان را متفاوت با یکدیگر انتخاب نمایید که در این صورت ظاهری جذاب و ایده آل تر پیدا خواهید کرد.
دامن های کوتاه را می توانید به همراه کفش های پاشنه بلند یا پاشنه کوتاه مجلسی بپوشید که انتخاب اندازه پاشنه کفش به اندازه قد شما بستگی دارد.

دامن ساده

دامن ساده زنانه

دامن مجلسی

مدل دامن شیک و خاص

دامن ساده

دامن گلدار

دامن کار شده و شیک

مدل دامن شیک و مجلسی

دامن دو رنگ و شیک

دامن ساده

طرح دامن مشکی

دامن شیک و خاص زنانه

طرح دامن شیک و جدید

مدل دامن شیک و جذاب

دامن زنانه جدید

دامن ساده

دامن ساده و خاص

مدل دامن خاص و زیبا زنانه

دامن گیپور زنانه

مدل دامن کوتاه طرح دار

دامن ساده و جذاب

دامن ساده و جذاب زنانه

دامن کوتاه کار شده

دامن مشکی و شیک

دامن اسپرت زنانه

دامن ساده و شیک زنانه

دامن مجلسی زنانه

دامن خاکستری زنانه

طرح دامن زنانه

دامن مشکی زنانه

در این مطلب با انواع مدل دامن کوتاه مجلسی و ساده آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دامن با تن پوش و رنگی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ