قیمت نفت برنت افزایش یافت


بهای نفت خام سبک ‏برنت دریای شمال‏، سبد نفتی اروپا، در آغاز معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت.

تبليغ
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ بهای نفت خام سبک ‏برنت دریای شمال‏، سبد نفتی اروپا، در آغاز معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، بهای ‏هر بشکه نفت خام ‏برنت دریای شمال که ‏از آن به عنوان ‏یکی از مهمترین مراجع قیمت گذاری‏ نفت داد و ستد شده در ‏‏بازار‌های بین المللی و پایه‌ای برای قیمت ‏گذاری دیگر انواع نفت ‏در بازار اروپا ‏استفاده می‌شود برای تحویل در ماه سپتامبر با ۵۰ صدم درصد افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به ۶۴ دلار و ۶۷ سنت رسید.
در معاملات الکترونیک بازار نیویورک، بهای هر بشکه نفت خام سبک و ‏‏شیرین (وست تگزاس اینترمدییت‏) که بیشتر برای ‏‏قیمت گذاری نفت مصرفی ‏‏آمریکا، به کار ‏برده می ‏شود در پایان معاملات ‏بازار نفتی ‏نیویورک، ‏برای تحویل ‏در ماه اوت با ۱۷ صدم درصد افزایش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به ۵۷ دلار و ۷۲ سنت رسید.
کارشناسان مارکتس دات کام Markets.com در این باره می‌گویند وقوع طوفان گرمسیری باری نتوانست آنگونه که باید در افزایش قیمت نفت در بازار جهانی تاثیر گذار باشد، زیرا به نظر می‌رسد تنش‌ها در منطقه خاورمیانه در حال فروکش کردن است.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ