رفیعی: اعضای کادرفنی جدید عالی هستند/ شرایط تیم خیلی خوب است


سروش رفیعی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر شرایط تیم ما خیلی خوب است و امیدوارم با چند بازی دوستانه به مرز آمادگی برسیم.

تبليغ
سروش رفیعی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر شرایط تیم ما خیلی خوب است و امیدوارم با چند بازی دوستانه به مرز آمادگی برسیم.

به گزارش وب سایت نود، سروش رفیعی، هافبک بازیساز تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط اردوی سرخپوشان در ترکیه گفت: خدا را شکر اردوی خیلی خوبی را پشت سر گذاشته و تا الان چند جلسه تمرین خوب داشته‌ایم. روز اول هوا بارانی بود و کارمان سخت بود، ولی در کل الان شرایط‌مان خیلی خوب است.

وی ادامه داد: خدا را شکر شرایط خودم خیلی خوب است. من نیاز به یک بدنسازی خیلی خوبی داشتم. تا به امروز همه چیز خوب پیش رفته است و امیدوارم با چند بازی دوستانه به مرز آمادگی برسیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که به «رفیعی ایده‌آل» رسیده است، گفت: هنوز نیاز دارم که به لحاظ بدنی بیشتر کار کنم. ذهنم را آماده کرده‌ام و فکر می‌کنم به امید خدا شرایطم بهتر از این هم خواهد شد.

رفیعی در پایان گفت: امیدوارم هواداران مثل همیشه از ما حمایت می‌کنند. ما احترام زیادی برای آنها قائل هستیم. بازیکنان بسیار خوبی داریم و کادرفنی جدید هم عالی هستند. ما حمایت همیشگی را از هواداران می‌خواهیم تا ان‌شاءالله سال خوبی داشته باشیم.

2051تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ