شجاعیان: جایگاه استقلال صدر جدول است


تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: پارسال نتوانستیم به موفقیت برسیم و به خوبی می دانیم جایگاه استقلال صدر جدول است و باید به آن برسیم.

تبليغ

«داریوش شجاعیان» درباره شرایط اردوی استقلال در ترکیه اظهار داشت: همه چیز خوب، منظم و با برنامه پیش می‌رود و تمرینات پر فشاری را کیلومترها آن طرف تر از ایران برگزار می کنیم.

وی افزود: استقلال در دوره بدنسازی قرار دارد و مربیان در دونوبت صبح و عصر تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را در نظر گرفته‌اند تا به آمادگی مطلوب دست پیدا کنیم.

بازیکن استقلال تصریح کرد: همه تلاش ما بر این است تا پیش از شروع لیگ برتر به آمادگی مطلوب برسیم و برای رسیدن به این خواسته از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید.

شجاعیان تصریح کرد: استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است که امیدوارم در کنار بازیکنان قدیم در لیگ نوزدهم به استقلال کمک کرده و روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنند.

وی تاکید کرد: من همواره جدیت خاصی در تمرینات داشته و به دنبال این هستم با جلب نظر مربیان بهترین عملکرد و بازدهی را برای آبی پوشان تهرانی در مسابقاتی که پیش روست داشته باشم.

شجاعیان در پایان گفت: پارسال نتوانستیم به موفقیت برسیم و به خوبی می‌دانیم جایگاه استقلال قهرمانی است و نهایت تلاشمان را به کار می‌بندیم تا در فصل آینده قهرمان لیگ برتر شویم.


تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ