تلگرام

قراردادها، بلای جان سرخپوشان تبریزی


قرارداد‌های برخی از بازیکنان تراکتور، به صورتی بسته شده که به راحتی این تیم تبریزی را ترک می‌کنند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سرخپوشان تبریزی در حالی که تمرینات خود را برای حضور قدرتمندانه در لیگ نوزدهم آغاز کرده و اکنون هم اردوی آماده سازی خود را در ترکیه برپا کردند اما هنوز وضعیت چند بازیکن این تیم از جمله استوکس و دژاگه مشخص نشده است.

تراکتوریها با ستاره های خود به صورتی قرارداد بستند که آنها به راحتی اقدام به ترک تبریز کرده و دست این تیم تبریزی را در حنا می گذارند. این در حالی است که باشگاه سال گذشته مدعی شده بود که تمامی قراردادها به گونه ای منعقد شده اند که باشگاه به هیچ عنوان متضرر نشود. لی اروین فصل گذشته پس از چند بازی تبریز را ترک کرد و با گذشت بیش از ۹ ماه از غیبتش، هنوز تکلیف او مشخص نیست و باشگاه تراکتورسازی در طول ماه های اخیر اظهارات ضد و نقیضی در مورد او داشته است.

آنتونی استوکس قصد بازگشت به تبریز ندارد

استوکس دیگر بازیکنی است که بارها با بی انضباطی های خود تیم را دچار مشکل کرد و اینک با پایان لیگ هجدهم و شروع تمرینات آماده سازی تیم برای لیگ نوزدهم، اعلام کرده که قصد بازگشت به تبریز را ندارد! این در حالی است که او نیز همانند اروین همچنان با تراکتور قرارداد دارد.

سرنوشت نامعلوم اشکان دژاگه

اشکان دژاگه نیز در حال حاضر شرایط مشابهی با دو بازیکن خارجی یاد شده دارد و هنوز مشخص نیست که سرنوشت او چه خواهد بود؟ باشگاه تراکتور در طول هفته های اخیر واکنش های متفاوتی به غیبت اشکان نشان داده است. ابتدا اعلام شد که دژاگه پس از پایان اردوی تیم ملی به تبریز می آید. سپس اعلام شد که او با یک هفته تاخیر به تبریز می آید. پس از تداوم غیبت دژاگه، مصدومیت او دلیل دیگری بود که باشگاه آن را در واکنش به غیبت اشکان اعلام کرد.

قراردادهایی که حرفه ای بسته نشد

اروین و استوکس زمانی که به تراکتور پیوستند خط حمله این تیم تبریزی را تضمین کردند اما به گونه ای عمل کردند که تیم در حالی که به آنها عادت کرده بود یک دفعه دچار مشکل شد و با رفتن و بی انضباطی هایشان تاثیر زیادی در نتیجه نگرفتن تیم تراکتور در مقاطع حساس لیگ هجدهم داشتند. به هر حال در صورتی که قرادادهای آنها حرفه ای منعقد می شد، باشگاه تراکتور می توانست جریمه های سنگینی را متوجه این بازیکنان کند چرا که سرنوشت تیمی با میلیون ها هوادار را به سخره گرفتند.

به هر حال مسئولان باشگاه تراکتور باید از اتفاقات گذشته درس عبرت بگیرند و قراردادهای بازیکنان خود را طوری تنظیم کنند که مشکلی به وجود نیاید.

بیشتر بخوانید:

تراکتور مشتری جدید جذب هافبک سایپا

بند قرارداد استوکس برای تراکتور دردسر ساز شد

مورد عجیب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ