تلگرام

دستگاه‌های فرهنگی مانع نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب در جامعه شوند


گروه فرهنگی ـ مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: از دستگاه‌های متولی عفاف و حجاب می‌خواهیم جهت شناساندن عمق عفاف و حجاب ضمن برنامه‌ریزی دقیق، از نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب با هر نام و نشانی جلوگیری کنند.

تبليغ

به گزارش ایکنا از لرستان، مریم سپهوند، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان پنج‌شنبه، بیستم تیر در گردهمایی بزرگ حجاب و عفاف که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: دشمنان برای رسیدن به اهداف خود حجاب بانوان ما را هدف قرار داده‌اند و در این راستا هر ساله میلیارد‌ها دلار هزینه می‌کنند که ارزش‌های ما را از بین ببرند.
وی افزود: دختران و زنان جامعه ما برای خنثی کردن توطئه‌های فرهنگی دشمن با رعایت پوشش شایسته دختر مسلمان ایرانی بار دیگر هویت دینی و ملی خود را به جهان تشنه معنویت هدیه می‌کنند.
جهانی‌شدن حجاب فاطمی یک ظرفیت است
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان ظرفیت جهانی‌شدن حجاب فاطمی را یک ظرفیت جهانی دانست و گفت: از ظهور اسلام تاکنون به برکت وجود مقدسه زهرای مطهره(س) حجاب فاطمی کامل‌ترین حجاب‌ها شد تا از فاطمه(س) به گوش زنان عالم رسانیده شود که ارزنده‌ترین زینت زن حفظ حجاب است.
سپهوند با ابراز تأسف از برخی کوتاهی پیرامون مسئله حجاب و عفاف، بیان کرد: مسئولان فرهنگی و متولیان حجاب و عفاف ضمن لزوم توجه هرچه بیشتر به این مقوله فرهنگی می‌طلبد مجدانه از ضابطین قوانین عفاف و حجاب در جامعه و برخورد با هنجارشکنان حمایت کنند تا ضمن تضمین سلامت جامعه، اجتماع را به محیطی مناسب برای کار و تلاش تبدیل کنیم.
وی حجاب را میراثی کهن برای زنان ایرانی خواند و تصریح کرد: حجاب در طول تاریخ و در میان هر دوره و ملت زنده و پویا است.
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان اظهارکرد: وجه امتیازی که غرب هم‌اکنون از آن بی‌بهره است و حال بعد از گذشت چند چندین قرن از گم‌شدن این موهبت الهی و در پی از بین رفتن بنیان خانواده و ناهنجاری‌های شدید رفتاری و اجتماعی به حجاب و عفاف گرایش جهانی پیدا کرده است.
سپهوند در پایان گفت: مصرانه از ۲۶ دستگاه متولی عفاف و حجاب می‌خواهیم جهت شناساندن عمق عفاف و حجاب ضمن برنامه‌ریزی دقیق، از نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب با هر نام و نشانی جلوگیری کنند.
یادآور می‌شود، در حاشیه این همایش که به‌مناسبت هفته حجاب و عفاف و با همکاری سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، نیروی انتظامی، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، هیئت رزمندگان اسلام، خادمیاران رضوی در لرستان و مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها برگزار شد، نمایشگاهی با موضوع حجاب و عفاف برپا شد.
ایراد سخنرانی، اجرای تواشیح، پخش کلیپ، اهدا جهیزه به چهل نوعروس خرم‌آبادی، تجلیل از بانوان محجبه از قسمت‌های متنوع این همایش بود.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ