موظف به رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی هستیم


بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با اشاره به تلاش های بخش خصوصی در جهت رشد و پویایی اقتصاد، گفت: خود را موظف به رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی می دانیم.

تبليغ

فریدون همتی شامگاه پنجشنبه در نشست با فعالان اقتصادی هرمزگان که با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، افزود: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا فعالان اقتصادی بدون دغدغه و مشکل به فعالیت های خود بپردازند.

وی تاکید کرد: ما تلاش می‌کنیم تا بخش خصوصی حمایت واقعی مسئولان دستگاه‌های اجرایی را در کنار خود داشته باشد و بتواند کار مهم خود را به شکل مناسبی انجام دهد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: همه سعی خود را انجام می دهیم تا پشتیبانی کامل را در راستای تسهیل امور برای فعالیت‌های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی داشته باشیم و بتوانیم گام‌های موثری در این راستا برداریم.

همتی گفت: فعالان اقتصادی با کار و تلاش شبانه روزی در حال خدمت به کشور هستند و در شرایط امروز در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند و موظف به حمایت از آنها هستیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر پنجشنبه به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های تابعه این وزارتخانه به بندرعباس سفر کرد.

نشست با فعالان اقتصادی هرمزگان، بازدید از بنادر و گمرکات و شرکت در نشست خبری از جمله برنامه‌های دو روزه سفر وزیر اقتصاد به هرمزگان است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ