به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ سمینار مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان کشور ۱۸ تا ۲۰ تیرماه به میزبانی همدان با حضور مدیران استانهای کشور برگزارشد که در این آیین ، مدیران روابط عمومی های برتر کشور معرفی شدند .

استان لرستان با مدیریت زینب فیضی دراین حوزه به عنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.

همچنین مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان درراستای اطلاع رسانی مطلوب در حادثه سیل اخیر تقدیر شد.

برترین های جشنواره نماهنگ های ورزشی وزارت ورزش و جوانان نیز دراین سمینار معرفی شدند که بازهم اثر زینب فیضی از لرستان برگزیده شد.

جشنواره نماهنگ های ورزشی با ۵۸ اثر ارسالی از سراسر کشور به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار ۴۰ سال ورزش ۴۰ سال افتخار برگزارشد که زینب فیضی مسئول روابط عمومی اداره کل دراین بخش نیز حایز رتبه برتر شد.

لازم به ذکر است زینب فیضی مدت ۴ سال است که درحوزه روابط عمومی ورزش و جوانان لرستان به عنوان کارشناس مسئول فعالیت می نماید و هر ۴ سال نیز به عنوان روابط عمومی برترمعرفی می شود.

لازم به ذکر است در بخش تقدیرهای وزارت در بحث اطلاع رسانی سیل علاوه بر لرستان استانهای گلستان و خوزستان نیز تقدیرشدند.

در بخش جشنواره نماهنگ های ورزشی فجر وزارت ورزش و جوانان اثار ارسالی از استانهای لرستان، تهران و گلستان برگزیده شدند. و استان تهران نیز به عنوان ستاد برگزاری این جشنواره تقدیرشد.

در بخش روابط عمومی های برتر نیز لرستان، همدان، البرز، تهران، یزد، خراسان رضوی، قم و قزوین برتر معرفی شدند.

خبرگزاری برنالرستان این موفقیت را با بهترین شادباشها به جامعه ورزش ورسانه ایی استان وخانم زینب فیضی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان لرستان تبریک می گوید .