تلگرام

اولین پیشنهاد رسمی اینتر برای خرید لوکاکو


مذاکره اینتر برای خرید روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی و تنومند با سران یونایتد آغاز شده است.

تبليغ

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو در حال حاضر تبدیل به مهم ترین هدف اینتر در بازار تابستانی شده و پیر آسیلیو، مدیر ورزشی این باشگاه دیشب برای مذاکره مستقیم با مدیران یونایتد راهی انگلیس گشته است. اینتر علاقمند است پیشنهاد پرداخت 10 میلیون یورو به شکل قرضی و دو بار 30 میلیون یورو برای دو سال آینده که در مجموع 70 میلیون یورو می شود مورد قبول مدیران یونایتد قرار گیرد.

فابرتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی ساعتی قبل اولین قرار ملاقات بین آسیلیو و باشگاه یونایتد انجام شده و آسیلیو علاقه شدید این باشگاه برای خرید لوکاکو را به گوش مدیران یونایتد رسانده است.

شیاطین سرخ علاقمندند مهاجم بلژیکی خود را با قیمت نقد 75 میلیون یورویی به فروش برسانند اما اینتر تلاش می کند مدیران این تیم را برای پیشنهاد پرداخت قسطی و قرارداد 5 ساله برای روملو لوکاکو با حقوق سالانه 7.5 میلیون یورو به وی راضی کند.

پیش از این یونایتد پیشنهاد اینتر برای معاوضه روملو لوکاکو با بازیکنانی چون مائورو ایکاردی و راجا ناینگولان که در فهرست مازاد آنتونیو کونته قرار گرفته بودند را رد کرده بود و به نظر می رسد نراتزوری کار آسانی برای خرید مهاجم 26 ساله یونایتد ندارد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ