تلگرام

زیرساخت‌های لازم برای حضور جوانان در عرصه پویانمایی باید فراهم شود


رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی معتقد است که باید زیرساخت‌های لازم را برای حضور جوانان در عرصه پویانمایی فراهم کرد.

تبليغ

امشب در اختتامیه جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران در کرمانشاه اظهار داشت: در گذشته تعداد جوانانی که کار عروسکی بلد بودند از تعداد انگشتان دست کمتر بود، اما امروز صد‌ها نمایشگر عروسکی با تمام مشکلات و گرفتاری‌ها در سرتاسر کشور در استان‌ها و شهر‌های مختلف در این راستا فعالیت می‌کنند.

وی افزود: امروز در این جشنواره قول خوبی داده شد که بدون سقف و محدودیت در استان‌ها کار عروسکی تولید شود لذا باید از همین امروز به دنبال خلق کار‌های جذاب باشیم.

رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران خاطرنشان کرد: امروز دنیا، دنیای جوانان است و باید به آن‌ها میدان دهیم و برای فعالیت آن‌ها زیرساخت‌ها را فراهم کنیم.

برومند از برتری کار‌های پویانمایی در استان‌ها خبر داد و بیان داشت: در تولید مرکز استان کرمانشاه کار‌های را مشاهده کردیم که شگفت زده شدیم و کار‌هایی با لهجه‌های محلی و فضای بومی ساخته شده بود که بسیار با ارزش است.

وی خواستار دوبله برخی از کار‌های عروسکی مرکز استان شد و بیان داشت: این کار‌ها کار‌های بسیار جذابی هستند و حیف است در سراسر ایران به نمایش گذاشته نشود.

رئیس هیئت داوران دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیون ایران در پایان کرمانشاه را محدوده و زادگاه پویانمایی معرفی کرد و بیان داشت: نقش برجسته طاق بستان بیانگر نخستین انیمیشن است که کشف شده است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ