تلگرام

22 مصدوم و یک فوتی بر اثر واژگونی مینی بوس در جاده امام‌زاده ابراهیم


رشت - ایرنا - واژگونی یک دستگاه مینی بوس غروب امروز (پنجشنبه) در جاده امام زاده ابراهیم شفت، 22 مصدوم و یک فوتی بر جا گذاشت.

تبليغ

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گیلان شامگاه پنجشنبه درباره این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت ۱۹ و ۱۷ دقیقه امروز اطلاع داده شد که بلافاصله هفت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه در جاده امام زاده ابراهیم شفت اعزام شدند.

پیمان اسدی با اشاره به مصدومیت ۲۲ نفر در این حادثه افزود: ۱۴ نفر از مصدومان توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی و هشت نفر توسط نیروهای هلال احمر استان به بیمارستان منتقل شدند و یک نفر نیز در این حادثه جانش را از دست داد.

وی اظهار داشت: ۱۷ نفر از مصدومان به بیمارستان پورسینا رشت، سه نفر به بیمارستان فومن و دو نفر نیز به بیمارستان شفت منتقل شدند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گیلان دارای ۴۰۰ نیرو، ۱۲۰ دستگاه آمبولانس، دو موتور لانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.

شهرستان شفت با دو بخش مرکزی و احمد سرگوراب، چهار دهستان جیرده، ملاسرا، چوبر و نصیرمحله و نیز ۱۰۲ روستا، در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

۷۲۸۶ /‏۲۰۰۷/‏تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ