تلگرام

استاندار خراسان شمالی: هم افزایی بیشتر گروه ها به توسعه استان کمک می‌کند


بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه در روزهای آتی سفر کاروان تدبیر و امید به این استان را داریم کفت: با هم افزایی بیشتر بین گروه ها و آحاد جامعه می توان به توسعه استان کمک کرد.

تبليغ

به گزارش ایرنا دکتر محمدعلی شجاعی روز پنجشنبه در شورای اداری شهرستان جاجرم اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور دو چیز از اهمیت بالایی برخوردار است نخست مصوبات و دیگری حضور پرشور مردم که سرنوشت ساز خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: توسعه استان به دست خود مردم صورت می گیرد و اگر هم افزایی، وحدت و جدیت در کار نباشد چیزی به نام توسعه رخ نمی دهد.

وی افزود: عدم توسعه یک بخش آثار خود را بر سایر بخش ها خواهد داشت و زمانی اختلاف‌نظر باعث پیشرفت خواهد بود که در جای خود و آداب خود باشد.
شجاعی تصریح کرد: در سطح ملی برای گرفتن امکانات کوتاه نمی آییم و آنچه که لازم است در سطح ملی پیگیری می‌کنیم چون حق مردم استان است.

وی بیان کرد: هدف من از پیگیری سفر مسئولان ارشد به استان در راستای نفع مردم است تا شاهد پیشرفت و آبادانی باشند.
شجاعی اهمیت به روستاها را مهم تلقی کرد و گفت: نمی توان از روستاها گذشت زیرا نیمی از جمعیت استان را شکل می دهد در غیر این صورت به معنای عدم تسلط در مسیر توسعه است.
وی تاکید کرد: باید اتفاقاتی در حوزه سرمایه گذاری رخ دهد چون نباید به دلیل نداشته ها شاهد مهاجرت مردم باشیم زیرا با این کار نداشته های خود در حوزه نیروی انسانی را از دست می دهیم.
شجاعی افزود: زمانی می توانیم از توسعه سخن بگوییم که تمامی اجزای حاکمیت و سرمایه های کشور بایکدیگر استفاده شوند و برای رسیدن به پیشرفت به عوامل و تجهیزاتی نیازمندیم که باید محقق شود.

وی اظهار داشت: باید به دنبال عوامل پیشرفت بود چون ما یک عادت بد در کشور داریم که برای هرآنچه که تلاش کرده ایم به نام خود ثبت می کنیم و نداشته های خود را تقصیر دیگران می دانیم.
شجاعی تصریح کرد: با برنامه ریزی، تلاش و کوشش و جدیت در کار می توان نداشته های خود را جبران کرد و توسعه باید در تمامی حوزه ها رقم بخورد.

کاروان تدبیر و امید قرار است یکشنبه هفته آینده به خراسان شمالی سفر کند.

۶۰۴۲تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ