تلگرام

اجتماع مدافعان عفاف در ورامین برگزار شد


تهران – ایرنا – همزمان با 21 تیر - روز ملی عفاف و حجاب- اجتماع مدافعان حجاب عصر پنجشنبه در شهرستان ورامین برگزار شد.

تبليغ

به گزارش ایرنا، هزاران نفر از بانوان ورامین با حضور در خیابان های های شهر، بر صیانت از حجاب و عفاف که باعث استحکام بنیان خانواده می شود تأکید کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم با حضور در میدان امام خمینی (ره) ورامین در حالی که در دستان خود پلاکاردهایی با مضامین لزوم رعایت حجاب از سوی تمامی افراد جامعه داشتند، با سردادن شعارهایی خواستار ترویج فریضه دینی و اسلامی حجاب و عفاف و برخورد با کسانی شدند که با هنجارشکنی و رعایت نکردن حجاب، به آسیب های اجتماعی دامن می زنند.

بانوان و دختران ورامینی، با سردادن شعارهای لبیک یا زهرا (س) و لبیک یا زینب (س) و سلامت جامعه حق جوانان ماست، بر لزوم توجه به توطئه دشمنان نظام در مقابله با فرهنگ عفاف و حجاب تأکید کردند.


در این مراسم که با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، فرمانده سپاه و سایر مسئولان شهرستان ورامین برگزار شد، بر لزوم احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تأکید شد.
شرکت کنندگان در این مراسم خواستار رسیدگی دستگاه های مسئول به موضوع حجاب و عفاف و اجرای قوانین مربوطه شدند و از دستگاه قضایی خواستند با حرمت شکنان و هنجارشکنان برخورد قاطع کند.


بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است.
دراین روز دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.
شهرستان ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/۷۲۵۴/‏‬ ۱۰۰۸تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ