تلگرام

عکس ؛ تمدید قرارداد ستاره بخت سرخپوشان !


دیوک اوریگی قرارداد خود را به صورت بلند مدت با باشگاه لیورپول تمدید کرد. نوشته عکس ؛ تمدید قرارداد ستاره بخت سرخپوشان ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

عکس ؛ تمدید قرارداد ستاره بخت سرخپوشان !

دیوک اوریگی با لیورپول تمدید کرد
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹

دیوک اوریگی قرارداد خود را به صورت بلند مدت با باشگاه لیورپول تمدید کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

دیوک اوریگی که نقش مهمی در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان داشت و با گلزنی برابر بارسلونا در نیمه نهایی و تاتنهام در فینال یکی از بازیکنان موثر این تیم بود، قرارداد خود را به صورت بلند مدت با مرسی سایدی ها تمدید کرد که بی شک این دو گل مهم تاثیر مهمی در ماندن وی در آنفیلد داشته است. اوریگی در ۹۸ بازی برای باشگاه لیورپول ۲۸ گل به ثمر رسانده است.

دیوک اوریگی بعد از تمدید قرارداد گفت:

“وقتی به لیورپول ملحق شدم ۱۹ ساله بودم و در این تیم قدم های حرفه ای خود را برداشته و تبدیل به مرد شدم و حالا از تمدید قرارداد با لیورپول بسیار خوشحالم. وقتی ما مجبور بودیم در مورد تمدید قرارداد تصمیم بگیریم من فقط می خواستم با باشگاه و اطرافیان صحبت کنم، اما همیشه این احساس را داشتم که می خواهم قرارداد خود را تمدید کنم و در نهایت این اتفاق رخ داد.

به نظر من لیورپول یک باشگاه شگفت انگیز است، ما یک گروه خوب هستیم و کادر فنی شگفت انگیز هستند. من هنوز خیلی جوان هستم و این گروه پتانسیل بالایی دارد.”تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ