تلگرام

برنامه جدید علیرضا منصوریان برای لیگ قهرمانان آسیا


علیرضا منصوریان در گفتگو با AFC گفت: تیم جدیدی را برای لیگ قهرمانان آسیا داریم و می خواهیم الاتحاد را شکست دهیم. نوشته برنامه جدید علیرضا منصوریان برای لیگ قهرمانان آسیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

برنامه جدید علیرضا منصوریان برای لیگ قهرمانان آسیا

منصوریان: تیم جدیدی را برای لیگ قهرمانان داریم
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۵

علیرضا منصوریان در گفتگو با AFC گفت: تیم جدیدی را برای لیگ قهرمانان آسیا داریم و می خواهیم الاتحاد را شکست دهیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تیم ذوب آهن اصفهان با علیرضا منصوریان دیدار حساسی را با الاتحاد عربستان برگزار خواهد کرد. این بازی یکی از سرنوشت ساز ترین مسابقات تاریخ تیم ذوب آهن است که این فرصت را به آن ها می دهد تا به جمع ۸ تیم برتر آسیا و ۴ تیم برتر غرب آسیا صعود کنند.

علیرضا منصوریان سرمربی سبزهای اصفهان در گفتگو با پایگاه خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص تمرینات آماده سازی تیم ذوب آهن گفت:

ما تمرینات بدنسازی و قدرتی را انجام می دهیم. ما سخت کار می کنیم تا در شرایط مناسب باشیم برای دیدار با الاتحاد. ما بازی های دوستانه زیادی را برنامه ریزی کرده ایم و ۶ مینی کمپ هم در اصفهان خواهیم داشت.

وی افزود:

ما از تیم های زیادی دعوت کردیم تا به اصفهان بیایند، مینی کمپ آغازمان در جنوب ایران خواهد بود، جایی که آب و هوایش شبیه به دبی و دوحه است.

منصوریان همچنین راجع به تیم حریف هم گفت:

من الاتحاد را میشناسم و آن ها را آنالیز کرده ام. تمام بازی های فصل قبلشان چه در لیگ و چه در آسیا را تماشا کردم. ما تیم جدیدی برای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان داریم و بازیکنانی که فصل پیش در تیم ما بودند حالا خیلی هایشان حضور ندارند.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به این جوانگرایی عنوان کرد:

ما با تیم جدید تر در لیگ قهرمانان رقابت می کنیم، بازیکنانی که تجربه بازی در این سطح را ندارند و به همین خاطر ما از لحاظ روحی روانی هم با آن ها کار می کنیم.

منصوریان در پایان افزود:

مطمئنا ما یک بازی آسان نخواهیم داشت اما این برای الاتحاد هم صادق است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ