شهدای مدافع حرم الگوی شجاعت، ایثار و مقاومت اسلامی هستند


شهدای مدافع حرم الگوی شجاعت، ایثار و مقاومت اسلامی هستند

کرج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز، شهدای مدافع حرم را الگوی مقاومت و ایثار دانست و گفت: این شهدا احیاگر واقعه تاریخی کربلا هستند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام مهدی ولایی برحق روز پنجشنبه در دیدار با خانواده ۲ شهید مدافع حرم «رمضان فضل زاده و جاوید فضل زاده»، عزت و اقتدار ایران اسلامی را مایه از جان گذشتگی این عزیزان دانست.

وی بیان داشت: این شهدا بار دیگر یاد شهدای کربلا را در اذهان بشریت زنده کردند و به جهانیان و مستکبران عالم فهماندند که کربلا همیشه زنده است و ابرقدرت های عالم خیال خاموش کردن نور اسلام ناب محمدی (ص) را به گور خواهند برد.

ولایی برحق، ادامه داد: شهدای مدافع حرم کیلومترها دورتر از مرزها با دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) درس ایستادگی وآزادگی را به بشریت آموختند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز، گفت: این عزیزان با دفاع از حریم اهل بیت (ع) وحضرت زینب (س) عزت، سربلند و پیروزی را برای اسلام به ارمغان آوردند.

این مسئول فرهنگی در استان البرز، بیان داشت: ما این امنیت و عزت را مدیون شهدا به‌ویژه شهدای مدافع حرم هستیم و امیدواریم که بتوانیم خدمتگذارانی شایسته برای نظام اسلامی خود باشیم.

وی گفت: امروز جهان به قدرت پوشالی آمریکای جنایتکار و ایادی استکباریش در منطقه پی برده اند و سرنگونی پهپاد ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا بر فراز استان هرمزگان توسط غیور مردان سپاه پاسداران نمونه پوشالی بودن قدرت دشمن است.

حجت‌الاسلام ولایی برحق، ضمن دعوت مسئولان به منظور توجه بیشتر به خانواده های شهدا، مقاومت را بهترین گزینه در برابر زور گویی آمریکا خاطرنشان کرد و گفت: تجربه نشان داده است که با پیروی از رهنمود های مقام معظم رهبری مد ظله العالی و مقاومت و ایستادگی و بهره گیری از توان داخلی کشور به منظور رفع کمبود ها می توان قله های پیشرفت و ترقی را یکی بعد از دیگر پیمود.

شهیدان «رمضان فضل زاده و جاوید فضل زاده» از دلاورمردان لشکر فاطمیون بودند که در سوریه شربت شهادت نوشیدند.

۶۱۵۶/‏‬ ۶۱۵۵


تبليغ
تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ