مدل لباس پدر عروس و داماد جدید و شیک برای آقایان خوش پوش


عروسی فرزندان یکی از مهم ترین جشن ها برای والدین عروس و داماد است که در این جشن مهمان ها علاوه بر اینکه به ظاهر عروس و داماد توجه خاصی دارند ظاهر و تیپ خانواده آن ها را نیز مورد بررسی قرار می دهند از این رو بهتر است شما برای جشن عروسی فرزندتان استایلی مناسب و ایده آل داشته باشید. مدل لباس پدر عروس در انواع طرح های رسمی و  رنگ های متنوع موجود است...

تبليغ

عروسی فرزندان یکی از مهم ترین جشن ها برای والدین عروس و داماد است که در این جشن مهمان ها علاوه بر اینکه به ظاهر عروس و داماد توجه خاصی دارند ظاهر و تیپ خانواده آن ها را نیز مورد بررسی قرار می دهند از این رو بهتر است شما برای جشن عروسی فرزندتان استایلی مناسب و ایده آل داشته باشید. مدل لباس پدر عروس در انواع طرح های رسمی و رنگ های متنوع موجود است و شما می توانید از بین این طرح ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید.

مدل لباس پدر عروس و داماد با طرح و رنگ های بی نظیر

کت و شلوار مجلسی مردانه از انواع لباس های مناسب برای پدر عروس و داماد محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید در مجلس عروسی فرزندتان ظاهر و استایلی بی نظیر داشته باشید بهتر است در انتخاب کت و شلوار حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در مطالب قبلی مدل لباس برادر عروس و مدل لباس برادر داماد را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل لباس پدر عروس و داماد آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

طرح های لباس پدر عروس و داماد

انتخاب کت و شلواری مناسب برای شرکت در جشن عروسی یکی از دغدغه اغلب آقایان است اگر شما دارای استایلی متناسب و ایده آل هستید اغلب کت و شلوارهای مردانه با فرم اندام تان مطابقت خواهند داشت.
انتخاب کت و شلوار برای آقایان چاق کار نسبتا دشواری است و بهتر است شما از کت و شلوارهایی برای جشن عروسی فرزندتان استفاده کنید که فرم اندام و استایل تان لاغر و آراسته تر به نظر برسند.
کت و شلوارهای ساده برای جشن عروسی انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر شما تمایل دارید ظاهری رسمی و مناسب داشته باشید بهتر است از کت و شلوارهای طرح دار و راه راه استفاده نکنید.

کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مشکی مردانه

مدل لباس پدر عروس

مدل لباس رسمی برای پدر داماد

کت و شلوار شیک و مجلسی

کت و شلوار طوسی تیره

کت و شلوار رنگ روشن مردانه

کت شلوار شیک مردانه

ست لباس پدر عروس

لباس پدر عروس با تن پوش شیک و بی نظیر

توجه به جنس پارچه کت و شلوار نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر جشن عروسی فرزند شما در تابستان برگزار می شود بهتر است از کت و شلوارها با پارچه خنک استفاده کنید و اگر جشن عروسی فرزندتان در پاییز یا زمستان بزگرار می شود می توانید کت و شلوارها با پارچه های ضخیم تر را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
کت و شلوارهای مردانه در انواع رنگ های تیره و روشن نظیر قهوه ای و مشکی و سرمه ای و کرم و سفید و آبی کاربنی و … موجود هستند و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید ظاهر و تیپی رسمی تر داشته باشید بهتر است کت و شلوارها با رنگ های تیره را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
از پوشیدن کت و شلوارهای خیلی تنگ یا گشاد خودداری کنید زیرا این طرح کت شلوارهای مردانه باعث می شوند که استایل شما نامطلوب به نظر برسد و علاوه بر این با پوشیدن آن ها در طول جشن عروسی احساس راحتی نخواهید داشت.

کت شلوار مجلسی و شیک مردانه

کت شلوار مردانه رنگ تیره

ست لباس پدر عروس و داماد

کت و شلوار قهوه ای مردانه

کت و شلوار پدر عروس و داماد

کت شلوار شیک مردانه

مدل لباس پدر عروس با طرح های بی نظیر

کت شلوار طوسی مردانه

کت شلوار رسمی مردانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل کت و شلوار مردانه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کت شلوار با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ