تلگرام

اجرای طرح اوقات فراغت با شرکت 350 نفر در فاطمه الزهرا(س) محله سه راه برق


نیک خو گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستانه جوانان در کانون فرهنگی هنری سرور زنان عالمین بندرعباس در حال اجراست.

تبليغ

مهندس « امیر نیک خو »، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری سرور زنان عالمین محله سه راه برق بندرعباس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان عنوان کرد: بیش از 350 نفر از کودکان، نوجوانان و جوانان در طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون شرکت کرده اند.

وی با بیان اینکه 250 نفر از شرکت کنندگان دختر و مابقی پسر هستند، افزود: این افراد در قالب 100 کلاس در رشته های مختلف فرهنگی، هنری، آموزشی، مشاوره، صنایع دستی و ورزشی در حال سپری کردن اوقات فراغت می باشند.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری سرور زنان عالمین بندرعباس ادامه داد: کلاس های طرح اوقات فراغت کانون در بخش فرهنگی در رشته های روخوانی، روانخوانی و حفظ در رده های سنی مختلف برای خواهران و برادران در حال برگزاری است.

وی افزود: جلسات تربیتی و بصیرتی نیز با حضور اساتید برجسته با توجه به مناسبت های مختلف در طول فصل تابستان برای خواهران و برادران در کانون پیش بینی شده است.

نیک خو اضافه کرد: برپایی کارگاه های آموزش شیرینی پزی، منجوق دوزی، گلابتون دوزی، نقاشی، شعر، ... از دیگر برنامه های کانون سرور زنان عالمین ویژه اوقات فراغت تابستان امسال است.

وی به تشریح رشته های ورزشی طرح اوقات فراغت کانون نیز پرداخت و گفت: فوتبال، فوتسال، کاراته و دفاع شخصی و پیاده روی ازجمله رشته های ارائه شده در این طرح است.

این فعال فرهنگی اجتماعی با اذعان به رایگان بودن اکثر رشته های طرح اوقات فراغت کانون، عنوان کرد: تنها از هنرجویان رشته های رزمی و خیاطی شهریه دریافت می شود.

نیک خو گفت: برای هنرجویان رشته کاراته آزمون کمربند در کانون برگزار و مدرک رسمی مورد تایید هیات ورزش های رزمی صادر می شود.

وی افزود: نشست های مشاوره و مشاوره های انفرادی نیز برای رده های مختلف و با موضوعات متنوع و مورد نیاز روز جامعه با بهره گیری از کارشناسان خبره این بخش در طول فصل تابستان در کانون برگزار می شود.

کانون فرهنگی هنری سرور زنان عالمین مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) سه راه برق بندرعباس در سال 96 مجوز رسمی فعالیت از ستاد هماهنگی کانون ها را دریافت و هم اکنون هزار و 100 عضو فعال دارد.

پایان پیام/88


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ