تلگرام

نگاهی به لیست عجیب تیم ملی ؛ پای شخص دیگری به جز ویلموتس در میان است ؟!


مشخص نیست چرا فدراسیون فوتبال نام باشگاه بازیکنان دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی را مشخص نکرده است تا به این ترتیب لیست عجایب این تیم بدون مشخص بودن نام باشگاهها اعلام شود. نوشته نگاهی به لیست عجیب تیم ملی ؛ پای شخص دیگری به جز ویلموتس در میان است ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

نگاهی به لیست عجیب تیم ملی ؛ پای شخص دیگری به جز ویلموتس در میان است ؟!

نگاهی به لیست عجیب تیم ملی
نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۹:۲۰

مشخص نیست چرا فدراسیون فوتبال نام باشگاه بازیکنان دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی را مشخص نکرده است تا به این ترتیب لیست عجایب این تیم بدون مشخص بودن نام باشگاهها اعلام شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فهرست نفرات تیم ملی برای حضور در اردوی تیرماه اعلام شد. بر همین اساس مدت زمان اردو که قرار بود با توجه به لغو اردوی ملی پوشان در دوره زمانی اسفندماه سال گذشته ۱۱ روز باشد، با توجه به نظر سرمربی تیم ملی به جهت همراهی هرچه بیشتر بازیکنان با باشگاهها در مقطع زمانی پیش فصل به سه روز تقلیل یافت.

فهرست ملی پوشان دعوت شده به اردوی تیرماه به این شرح است:

دروازه بان ها: محمد رشیدمظاهری، مهدی امینی، احمد گوهری، مدافعان: محمد انصاری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، ایمان سلیمی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی شیری، محمد نادری و سعید آقایی، هافبک ها: علی کریمی، احمد عبدالله زاده، رضا اسدی، امیرحسین کریمی، مهرداد محمدی، محمد محبی، محمد کریمی، سعید واسعی، آرش رضاوند و مجید علیاری، مهاجمان: شهریار مغانلو و پیمان رنجبری.

با اعلام فدراسیون، دور جدید تمرینات تیم ملی از شنبه آتی آغاز خواهد شد. نکته قابل توجه اسامی نفراتی است که در این لیست دیده می شوند. درواقع بدون بررسی ها و ارزیابی های همه جانبه، نفراتی در این لیست دیده می شوند که شاید حتی نام شان برای اهالی فوتبال آشنا نباشد و به همین واسطه مشخص نیست آیا به جز ویلموتس، فرد دیگری در اعلام این لیست نقش دارد یا خیر.

نکته دیگر اینکه مشخص نیست چرا فدراسیون فوتبال نام باشگاه بازیکنان دعوت شده به اردوی جدید تیم ملی را مشخص نکرده است تا به این ترتیب لیست عجایب این تیم بدون مشخص بودن نام باشگاهها اعلام شود.

فرهیختگانتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ