تلگرام

خودروی پراید و پژو آردی نباید در جاده‌ها تردد کنند


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از وضعیت ایمنی تعدادی از خودروهای داخلی به شدت انتقاد کرده و افزود این خودروها به مانند ارابه مرگ می مانند. خودروهایی مانند پراید و آردی نباید در جاده های کشور تردد کنند و باید خودروسازان ما به سمت تولید...

تبليغ
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از وضعیت ایمنی تعدادی از خودروهای داخلی به شدت انتقاد کرده و افزود این خودروها به مانند ارابه مرگ می مانند. خودروهایی مانند پراید و آردی نباید در جاده های کشور تردد کنند و باید خودروسازان ما به سمت تولید خودروهای امن بروند.
به نقل از ایسنا، سردار سید کمال هادیان‌فر در رزمایش گشت نامحسوس پلیس راهور که در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد، اظهار کرد در حال حاضر بیش از ۴۴ میلیون راننده و ۳۳ میلیون وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت و خودرو در ۲۱۷ هزار کیلومتر راه های کشور در حال تردد هستند که نظارت بر این وسایل نقلیه نیازمند توسعه انضباط ترافیکی و استفاده از شیوه های مدرن و تجهیزات جدید و کنترل نامحسوس است.
هادیانفر ضمن تاکید بر اینکه پلیس راهور به دنبال کاهش تلفات و باختگان حوادث رانندگی است، افزود به غیر از پلیس سایر دستگاه ها نیز باید پای کار آمده و وظایف خود در این زمینه عمل کنند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ