اینستاگرام

مشکل زیست محیطی مانع بهره برداری از چهار طرح تولیدی شد


کرمان - ایرنا - به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از چهار طرح صنعتی تولیدی با پیشرفت فیزیکی 100 درصد بنا به دلایلی از جمله رعایت نکردن مسائل زیست محیطی جلوگیری شده است .

تبليغ

بابک دین پرست روز چهارشنبه در جریان بازدید از مجتمع فولادسازی و کک سازی فولاد زرند ایرانیان افزود: این طرح ها به علت های مختلف از جمله مشکلات زیست محیطی به بهره برداری نرسیدند و در صورتی که پروژه ای مشکل زیست محیطی دارد باید از ابتدا مجوز اجرای آن را ندهیم.

به گفته دین پرست یک مورد از این چهار طرح متوقف شده که بیشترین حجم سرمایه گذاری در بین این طرح ها را داشته مربوط به استان کرمان می باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: سال گذشته به استان ها اعلام کردیم که فهرست پروژه ها با پیشرفت فیزیکی مناسب که به دلایلی به بهره برداری نرسیده اند را به وزارت کشور ارسال کنند که در تمامی کشور ۹۳ طرح اعلام شد.

وی بیان کرد: یک هزار و ۳۱۸ میلیارد تومان میزان سرمایه ای است که برای این چهار طرح هزینه شده است.

بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور که سه شنبه شب وارد کرمان شده است امروز (چهارشنبه) بازدید از چندین کارخانه و طرحهای صنعتی و تولیدی و همچنین نشست با اعضای ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و نیز گفت و گو با مدیران واحدهای صنعتی و خدماتی استان در محل اتاق کرمان را در برنامه کاری و سفر فشرده یک روزه خود دارد.

۷۴۲۰تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ