مرحله دوم نقل و انتقالات فرهنگیان آذربایجان شرقی آغاز شد


تبریز- ایرنا - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از شروع نقل وانتقالات اینترنتی درون استانی فرهنگیان در مرحله دوم برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

تبليغ

بهروز اصغری اردلانی روز شنبه در جمع خبرنگاران گزارشی از مرحله اول نقل و انتقالات درون استانی ارائه کرد و افزود: با اعلام نتایج مرحله اول انتقالات اینترنتی، تقاضای متقاضیان در مرحله دوم با نظر مساعد بررسی خواهد شد.

وی گفت: رویکرد اصلی از این اقدام استفاده از حداکثر ظرفیت نیروی انسانی با رویکرد تأمین نیروی مورد نیاز مناطق و نواحی و ایجاد رفاه نسبی در بین متقاضیان است.

وی با اشاره به اینکه نتایج نقل و انتقال سال ۱۳۹۸ داخل استان فرهنگیان رسمی و پیمانی استان آذربایجان شرقی ۱۹ خرداد اعلام شد، گفت: فرهنگیان رسمی و پیمانی که در موعد مقرر در سامانه نقل و انتقالات سال ۱۳۹۸ داخل استان ثبت نام کرده بودند، می توانند با ورود به سامانه http://www.tabriz۹۸۲.enteghalat.com، از نتیجه تقاضای انتقال خود مطلع شوند.

معاون پشتیبانی دستگاه تعلیم و تربیت استان گفت: با بهره وری کامل از ظرفیت های موجود نیروی انسانی استان حداکثر توان برای بالابردن آمار منتقل شدگان بکارگرفته می شود.

اصغری تاکید کرد: ثبت نام متقاضیان با اجرای دقیق و به موقع مفاد دستورالعمل درسایت www.tabriz۹۸۲.enteghalat.com انجام خواهد گرفت.

متقاضیان انتقال در صورت دارا بودن شرایط نقل و انتقال با هماهنگی کارشناس امور اداری و تشکیلات اداره محل خدمت خود در زمان مقرر می‌بایست نسبت به تکمیل فرمهای نقل و انتقال رایانه ای از طریق سامانه اینترنتی در سایت مربوط اقدام کنند.

۳۰۷۱تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ