پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

آموزش گلسازی با پارچه با روشی ساده و زیبا


آموزش گلسازی با پارچه با روشی ساده و زیبا

گل های پارچه ای در تزیینات انواع لباس، کلیپس و کش مو، انواع آویزهای تزئینی و … مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور در ادامه، آموزش گلسازی با پارچه را به اشتراک گذاشته ایم و از شما عزیزان خواهشمندیم تا پایان همراه ما باشید. آموزش ساده گلسازی با پارچه ساخت گل پارچه ای ایده ای فوق العاده زیبا و جذاب می باشد و خانم ها می توانند انواع گل ساخته...

تبليغ

گل های پارچه ای در تزیینات انواع لباس، کلیپس و کش مو، انواع آویزهای تزئینی و … مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور در ادامه، آموزش گلسازی با پارچه را به اشتراک گذاشته ایم و از شما عزیزان خواهشمندیم تا پایان همراه ما باشید.

آموزش ساده گلسازی با پارچه

ساخت گل پارچه ای ایده ای فوق العاده زیبا و جذاب می باشد و خانم ها می توانند انواع گل ساخته شده با پارچه را در تزیین لباس، تزیین کوسن، تزیین کیف نمدی و … به کار برند. برای گلسازی با پارچه می توان از انواع پارچه در رنگ های زیبا و متفاوت استفاده کرد.

وسایل مورد نیاز :

پارچه ساده یا توری لیوان مقوا مداد یا صابون خیاطی قیچی نخ و سوزن

در ساخت این گل باید ابتدا برای برش پارچه، یک الگو دایره مانند داشته باشید، که در این صورت با استفاده از یک لیوان می توانید این الگو را روی یک مقوا پیاده کنید.

الگو کشیده شده روی مقوا را ببرید و آن را روی پارچه دلخواه خود قرار دهید و بعد از ترسیم این الگو (قالب) روی پارچه، به وسیله قیچی این اشکال دایره مانند را برش بزنید. تعداد پارچه های دایره ای شکل باید ۱۴ عدد باشد.

در مرحله بعدی گلسازی با پارچه باید، ۲ پارچه دایره شکل را روی هم قرار دهید و با کمک نخ و سوزن مرکز این دو پارچه را به هم متصل کنید. مرکز دایره در واقع پایه گل خواهد بود.

آنگاه ۴ پارچه دایره شکل را از وسط تا بزنید و مطابق تصویر زیر بر روی دو پارچه متصل شده به یکدیگر بگذارید، که برای ثابت ماندن چهار پارچه تا زده شده، باید وسط آن را کوک بزنید.

هر یک از ۸ پارچه دایره مانند دیگر را همانند تصویر تا بزنید و لبه پایینی گلبرگ ها را نیز چند بخیه (کوک) بزنید، تا پایه کار ثابت بماند. سپس گلبرگ های ساخته شده را به هم متصل کنید.

اکنون گل پارچه ای زیبا شما ساخته شده است.

انواع گل پارچه ای

همانطور که در بالا نیز اشاره شد با استفاده از مدل های مختلف پارچه می توان گل های پارچه ای بسیار زیبا و جالب ساخت، از این رو در ادامه می توانید نمونه های متفاوت از گلسازی با پارچه را ملاحظه نمایید.

آموزش تصویری گلسازی

آموزش ساخت گل نمدی قرمز رنگ به شکل گل رز

گل زیبا و شیک پارچه ای

گل های رز پارچه ای شیک و فوق العاده زیبا

گل های رنگارنگ پارچه ای تزئین شده با مروارید

آموزش گل پارچه ای متفاوت و فوق العاده زیبا

ساخت گل با تور در اندازه های مختلف و در انواع رنگ

گل های پارچه ای برای تزئین کش مو و تل

ساخت گل توپی شکل با رنگ های زیبا

ضمن سپاس از همراهی شما عزیزان با این بخش، امیدواریم از آموزش گلسازی با پارچه لذت برده باشد و به راحتی بتوانید از این آموزش نهایت استفاده را ببرید و گل های زیبا بسازید. همچنین با بازدید از مطالب پیشین آرگا در قسمت هنر در خانه می توانید با آموزش های مختلف و کاربردی در زمینه گلسازی، خیاطی و … بهره مند شوید.

منبع : آرگاتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ