طراحی مبلمان خلاقانه اداری توسط کریم رشید


کریم رشید طراح مصری الاصل کانادایی است او بیش از ۳۰۰ جایزه برنده شده و بیش از ۳۰۰۰ محصول طراحی کرده است که در ۴۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. کریم رشید علاوه بر طراحی صنعتی، در رشته‌هایی همچون طراحی...

تبليغ

کریم رشید طراح مصری الاصل کانادایی است او بیش از ۳۰۰ جایزه برنده شده و بیش از ۳۰۰۰ محصول طراحی کرده است که در ۴۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. کریم رشید علاوه بر طراحی صنعتی، در رشته‌هایی همچون طراحی داخلی، مُد، روشنایی و نورپردازی و طراحی مبلمان نیز فعالیت دارد.

طرح‌های او از وسایل زندگی روزمره مانند مبلمان، نور و ظروف و همچنین محصولات لوکس مانند ادکلن و ساعت و غیره است و به نقل از نشریه تایم؛ از مشهورترین طراح صنعتی قاره آمریکا است. طرح‌های او بیشتر به دلیل سادگی و زیبایی ذاتی و فرم‌های خاصی که دارند به شهرت رسیده‌اند از نمونه کار های طراحی او می توان به این مبلمان اداری اشاره کرد.

در طراحی این مبل کریم رشید این مبلمان را با اسم «ضربان قلب» به طور کاملا قابل تنظیم و مقیاس پذیر طراحی کرده است.

این مبلمان دارای اشکال مستقیم، مقعر و محدب می باشد و شکل و جهت مبلمان، متناوب و شبیه یک موج یا یک پالس قلبی است، ایجاد نشیمن در قسمت جلو و عقبی مبل فضای بیشتری را برای نشستن ایجاد کرده و می توانند سبب ایجاد تعاملات بیشتر گردد و در فضاهای مرکزی به صورت دو طرفه استفاده شود.

تحریریه دکوبوم

منبع: contemporistتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ