اسلحه خودکاری در دست زورگیران تهرانی + عکس


سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زورگیری خبر داد که با اسلحه خودکاری اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کرد.

تبليغ

سرهنگ علی آقا کارخانه سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: ماموران کلانتری ۱۰۵ سنایی با انجام اقدامات و تجسس پلیسی موفق به دستگیری یک سارق سابقه دار شدند.

وی با بیان اینکه مشخص شد که متهم دارای سابقه سرقت خودرو و موتورسیکلت از شهروندان و هم زورگیری است، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم، تعداد زیادی قمه، اسلحه شکاری و اسلحه جنگی از جمله اسلحه خودکار شاه کش کشف و ضبط شد.

سرهنگ کارخانه با اشاره به اینکه ۱۵ شاکی این پرونده با مراجعه به پلیس توانستند متهم را شناسایی کنند، تصریح کرد: اسلحه‌ای که از متهم کشف شد، یک سلاح منحصر به فرد است و باید تحقیقات تکمیلی بر روی این سلاح انجام شود تا مشخص شود که این متهم چگونه از این اسلحه استفاده کرده است.

سرکلانتر سوم پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری متهم به همراه پدرش گفت: پدر متهم با توجه به کهولت سن با قید وثیقه آزاد شده است.

سرهنگ کارخانه افزود: متهم در محدوده خیابان‌های گاندی، الوند، میدان آرژانتین و محدوده مرکزی پایتخت اقدام به سرقت و زورگیری می‌کرد که توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

انتهای پیام/تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ