تلگرام

کوروت استینگری کانسپت شصتمین سالگرد یک طراحی ذهنی جالب خلق کرد


در آن زمان، این کانسپت چیزی جز یک همکاری تجاری با فیلم ترانسفورمر: انتقام از دست رفته نبود که طراحان جنرال موتورز را برای استفاده از عناصر طراحی کلاسیک کوروت و ترکیب آن ها با تکنیک های طراحی مدرن، به چالش کشیده بود. این کانسپت هرگز به تولید نرسید اما باعث نشد که طرفداران آن در مورد کانسپت استینگری شصتمین سالگرد رویاپردازی نکنند.Dejan...

تبليغ
جزئیات خبر

کوروت استینگری کانسپت شصتمین سالگرد یک طراحی ذهنی جالب خلق کرد

1398/3/23

حدود 10 سال قبل در نمایشگاه خودروی شیکاگو 2009 شورلت به مناسبت پنجاهمین سالگرد خودروهای مسابقه ای استینگری، کوروت استینگری کانسپت را معرفی کرد.

در آن زمان، این کانسپت چیزی جز یک همکاری تجاری با فیلم "ترانسفورمر: انتقام از دست رفته" نبود که طراحان جنرال موتورز را برای استفاده از عناصر طراحی کلاسیک کوروت و ترکیب آن ها با تکنیک های طراحی مدرن، به چالش کشیده بود. این کانسپت هرگز به تولید نرسید اما باعث نشد که طرفداران آن در مورد کانسپت استینگری شصتمین سالگرد رویاپردازی نکنند.Dejan Hristov، به تازگی یک طراحی ذهنی از کوروت استینگری شصتمین سالگرد کانسپت را در مدل های کوپه، کانورتیبل و مسابقه ای منتشر کرده است. هر سه این طرح ها جذاب به نظر می رسند و از عناصر طراحی استینگری 2009 کانسپت بهره می برند. این مدل طراحی شده فاقد بسیاری از عناصر طراحی است که در C8 کوروت موتور وسط دیده شده است اما کاپوت کشیده کوروت، صندوق عقب کوچک و ابعاد آن را حفظ کرده است. در حالی که مدل کوپه این طرح از طراحی ساده تری بهره می برد، مدل های کانورتیبل و مسابقه ای آن متمایز هستند.شیشه جلوی شیب دار در این کانورتیبل ذهنی به همراه شیش های کناری ظاهری جذاب ایجاد کرده است. مدل مسابقه ای در این تصاویر فاقد شیشه است و در عوض کابینی جادار دارد که یادآور کوروت استینگری مسابقه ای کانسپت طراحی شده در سال 1959 است.اما متاسفانه این کانسپت تنها یک طراحی ذهنی است و باید در مورد نیرومحرکه آن نیز رویاپردازی کرد. شاید بتوان نیرومحرکه ای هیبریدی را برای آن در نظر گرفت.

اولین نفری باشید که دیدگاه ارسال می نماید.

منبع خبر : خبر خودرو

دیدگاه جدید

ثبت دیدگاه


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ