تلگرام

نماینده جمهوریخواه: عربستان حق دارد از خود در برابر ایران دفاع کند/مخالف فروش سلاح به سعودی هستیم


شفقنا- نمایندگان کنگره آمریکا همچنان مخالف استفاده ترامپ از وضعیت اضطراری ملی برای فروش سلاح و تجهیزات نظامی به عربستان سعودی هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، نمایندگان جمهوریخواه نیز به صف مخالفان فروش سلاح به عربستان پیوسته‌اند و همراه با دمکرات‌ها فشار بر ترامپ را افزوده‌اند. آنها ترامپ را متهم می‌کنند به بهانه فروش سلاح […]

تبليغ

شفقنا- نمایندگان کنگره آمریکا همچنان مخالف استفاده ترامپ از وضعیت اضطراری ملی برای فروش سلاح و تجهیزات نظامی به عربستان سعودی هستند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، نمایندگان جمهوریخواه نیز به صف مخالفان فروش سلاح به عربستان پیوسته‌اند و همراه با دمکرات‌ها فشار بر ترامپ را افزوده‌اند. آنها ترامپ را متهم می‌کنند به بهانه فروش سلاح به عربستان و امارات حالت اضطراری ملی اعلام کرده است. مایکل مک‌کاول نماینده جمهوریخواه کنگره از تگزاس گفت به خاطر کشتار مردم یمن و قتل خاشقجی مخالف فروش سلاح به عربستان و امارات است.

مک کاول همچنین گفت: ما حق عربستان برای دفاع از خود در برابر ایران را به رسمیت می‌شناسیم اما با وضع اضطرار ملی برای فروش سلاح به این کشور مخالفیم.

گفتنی است ترامپ به بهانه مقابله با ایران، در روز ۲۴ مه اعلام کرد ۲۲ قرارداد نظامی به ارزش ۸/۱ میلیارد دلار با عربستان، امارات و اردن منعقد می‌کند. با مخالفت کنگره، ترامپ حالت اضطراری ملی اعلام کرد تا بتواند این قراردادها را به نتیجه برساند.

خبر اصلی را در رویترز ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ