پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

معرفی ب‌ام‌و سری 3 تورینگ جدید، استایل برجسته با کارایی بیشتر


پس از معرفی نسل جدید سری 3، حالا ب‌ام‌و نسخهٔ استیشن یا تورینگ آن‌را هم معرفی کرده است. نسل جدید این ماشین با 4,709 میلی‌متر طول، 1,827 میلی‌متر عرض و 1,470 میلی‌متر ارتفاع، کمی بزرگ‌تر از نسل قبلی خود است. فاصلهٔ محوری این نسل نیز با 41 میلی‌متر افزایش به 2,851 میلی‌متر افزایش یافته است.... The post معرفی ب‌ام‌و سری 3 تورینگ جدید، استایل...

تبليغ

پس از معرفی نسل جدید سری 3، حالا ب‌ام‌و نسخهٔ استیشن یا تورینگ آن‌را هم معرفی کرده است. نسل جدید این ماشین با 4,709 میلی‌متر طول، 1,827 میلی‌متر عرض و 1,470 میلی‌متر ارتفاع، کمی بزرگ‌تر از نسل قبلی خود است. فاصلهٔ محوری این نسل نیز با 41 میلی‌متر افزایش به 2,851 میلی‌متر افزایش یافته است. در ظاهر هم تورینگ جدید مثل نسخهٔ سدان از دماغه‌ای تیز با چراغ‌هایی تهاجمی، جلوپنجرهٔ کلیوی شکل بزرگ و ورودی‌های هوای بزرگ T شکل افقی برخوردار است. ریل‌های روی سقف نیز در این خودرو استاندارد هستند.

در داخل سری 3 تورینگ جدید غربیلک فرمان اسپرت جدیدی دیده می‌شود درحالی‌که سرنشینان جلو فضای شانه و سرنشینان عقب فضای پای بهتری خواهند داشت. علاوه بر این، فضای سر همهٔ سرنشینان بهبود پیدا کرده و حجم صندوق بار با 5 لیتر افزایش به 500 لیتر رسیده که با خواباندن صندلی‌های عقب این عدد به 1510 لیتر افزایش پیدا می‌کند. در همین حال، فضای قسمت بار خودروی نیز 112 میلی‌متر عریض‌تر شده و درب صندوق هم از نوع اتوماتیک است.

ب‌ام‌و نسل جدید سری 3 تورینگ را با شش پیشرانهٔ بنزینی و دیزلی مختلف به بازار عرضه می‌کند. لیست موتورهای بنزینی با دو نمونهٔ بنزینی چهار سیلندر آغاز می‌شود که با 184 اسب بخار و 258 اسب بخار قدرت به ترتیب در مدل‌های 320i و 330i ارائه می‌شوند. بالاترین پیشرانهٔ بنزینی هم یک واحد شش سیلندر خطی با 374 اسب بخار قدرت است که در سینهٔ مدل M340i قرار می‌گیرد.

در بخش موتورهای دیزلی، دو نمونهٔ چهار سیلندر با 150 و 190 اسب بخار قدرت به ترتیب در مدل‌های 318d و 320d ارائه می‌شوند و بالاترین موتور دیزلی هم که از نوع شش سیلندر با 265 اسب بخار قدرت است برای مدل 330d در نظر گرفته شده است. انتقال نیرو در مدل‌های بنزینی و دیزلی چهار سیلندر به‌صورت استاندارد توسط یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی صورت می‌گیرد اما یک نمونهٔ هشت سرعتهٔ اتوماتیک هم برای آن‌ها قابل سفارش است درحالی‌که مدل‌های شش سیلندر به‌صورت استاندارد به این گیربکس اتوماتیک مجهز هستند.

ب‌ام‌و می‌گوید نسل جدید سری 3 تورینگ به لطف مرکز ثقل پایین‌تر و توزیع وزن عالی 50-50، بسیار اسپرت‌تر از قبل خواهد بود. علاوه بر این، استحکام بدنهٔ خودرو 25 درصد افزایش یافته و خریداران می‌توانند سیستم تعلیق اسپرت M را سفارش دهند که ارتفاع خودرو را 10 میلی‌متر کاهش می‌دهد. همچنین سیستم تعلیق تطبیقی M با کنترل الکترونیکی کمک‌فنرها و ترمزهای M Sport با کالیپرهای چهار پیستونه در جلو نیز برای این استیشن آلمانی قابل سفارش هستند.

نسل جدید ب‌ام‌و سری 3 تورینگ در تیپ‌های Advantage، Sport Line، Luxury Line و M Sport ارائه می‌گردد. این خودرو در اروپا، ژاپن، کرهٔ جنوبی، تایوان، هنگ‌کنگ، استرالیا و نیوزلند عرضه خواهد شد و از 28 سپتامبر راهی بازار این کشورها می‌شود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ