تلگرام

مهاجم پیکان : دوست دارم در تیمی باشم که برای قهرمانی می‌جنگد


عیسی آل‌کثیر، مهاجم تیم فوتبال پیکان در هجدهمین دوره لیگ برتر اعتقاد دارد، بدترین فصل فوتبالی خود را در این تیم پشت سر گذاشته است. نوشته مهاجم پیکان : دوست دارم در تیمی باشم که برای قهرمانی می‌جنگد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

مهاجم پیکان : دوست دارم در تیمی باشم که برای قهرمانی می‌جنگد

عیسی آل‌ کثیر : فصل گذشته بدترین سال فوتبالی‌ام بود
نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۸

عیسی آل‌کثیر، مهاجم تیم فوتبال پیکان در هجدهمین دوره لیگ برتر اعتقاد دارد، بدترین فصل فوتبالی خود را در این تیم پشت سر گذاشته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

عیسی آل‌ کثیر درباره وضعیتش برای فصل آینده گفت:

هنوز که تصمیم خاصی نگرفته‌ام و در اهواز هستم. چند پیشنهاد دارم و البته مسئولان باشگاه پیکان هم صحبت‌هایی را با من انجام داده‌اند. مطمئناً تمام پیشنهادها را بررسی خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیرم.

عیسی آل‌ کثیر در مورد اینکه آیا احتمال ماندنش در پیکان وجود دارد، خاطر نشان کرد:

پیکان یکی از گزینه‌های من است و طبیعتاً در کنار دیگر پیشنهادها، به ماندن در تیم سال گذشته‌ام فکر خواهم کرد. من دوست دارم در تیمی باشم که برای قهرمانی یا کسب سهمیه می‌جنگد و حالا باید ببینم شرایط پیکان چگونه خواهد بود.

مهاجم تیم فوتبال پیکان در هجدهمین دوره لیگ برتر در مورد اینکه ممکن است در صورت ماندن در پیکان، دوباره نیمکت‌نشین شود، خاطرنشان کرد:

فصل گذشته اصلاً برای من خوب نبود و بدترین سال فوتبال‌ام را پشت سر گذاشتم. واقعیت این است که پارسال خیلی اذیت شدم و در ۱۷ یا ۱۸ مسابقه کم بازی کردم یا اصلاً به میدان نرفتم. من با عجله تصمیم نمی‌گیرم و باید تمامی شرایط را مورد بررسی قرار دهم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ