تلگرام

عضو هیئت مدیره استقلال : اعداد و ارقام‌های من همیشه در ست است!


اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیئت مدیره استقلال گفت: احساسم این است که آندره‌آ استراماچونی برای هدایت تیم استقلال به ایران خواهد آمد. نوشته عضو هیئت مدیره استقلال : اعداد و ارقام‌های من همیشه در ست است! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

عضو هیئت مدیره استقلال : اعداد و ارقام‌های من همیشه در ست است!

اسماعیل خلیل‌ زاده : احساسم این است که استراماچونی به ایران می‌آید
نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۸

اسماعیل خلیل‌زاده عضو هیئت مدیره استقلال گفت: احساسم این است که آندره‌آ استراماچونی برای هدایت تیم استقلال به ایران خواهد آمد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اسماعیل خلیل‌ زاده درباره آخرین وضعیت حضور آندره‌آ استرماچونی در استقلال اظهار داشت:

دستیاران استراماچونی در ایران حضور یافتند و مکان‌هایی که باید می‌دیدند را، دیدند. اینکه گفته می‌شود دستیاران استراماچونی به او گفته‌اند که به ایران نیاید، کذب است. استراماچونی تا روز شنبه قرارداد ایمیل شده را به صورت الکترونیکی امضا کرده و سپس به ایران می‌آید.

اسماعیل خلیل‌ زاده در مورد اینکه کامران منزوی دیگر عضو هیئت مدیره استقلال گفته که تا عصر امروز تکلیف استراماچونی مشخص می‌شود، افزود:

من باشگاه بودم و کامران منزوی گفت که هیچ گونه مصاحبه‌ای در این رابطه انجام نداده‌ است. از امروز تا شنبه منتظر خبر استراماچونی هستیم و احساسم این است که وارد ایران خواهد شد.

عضو هیئت مدیره استقلال خاطرنشان کرد:

قرار بود طبق مصوبه هیئت مدیره، میرشاد ماجدی و علی خطیر در مذاکره با استراماچونی در ترکیه حضور یابند که ماجدی تشریف نبرد و مصاحبه‌هایی نیز انجام داد. به همین دلیل، امیرحسین فتحی و علی خطیر مذاکراتی با استراماچونی انجام داده و گزارش خود را به هیئت مدیره دادند. هیئت مدیره نیز سقفی را تعیین کرد و بار دیگر پیشنهاد هیئت مدیره به استراماچونی داده شد. متأسفانه پیام‌هایی به استراماچونی داده و عنوان کردند کشور ایران فلان است. پس از آن دستیاران استراماچونی به ایران آمدند تا امکانات اینجا را بررسی کنند.

اسماعیل خلیل‌ زاده در خصوص رقم قرارداد استراماچونی گفت:

قرارداد این مربی با دو دستیارش ۷۰۰ هزار یورو است. در مصاحبه‌های قبلی‌ام اعداد و ارقامی که می‌گفتم درست بوده، از جمله قرارداد انتقال اللهیار صیادمنش به ترکیه. هنوز با استراماچونی قرارداد نبسته‌ایم. مدیرعامل باشگاه بیشتر از این نمی‌تواند پیشنهاد دهد، چون مصوبه هیئت مدیره این مبلغ است.

اسماعیل خلیل‌ زاده در رابطه با اینکه آیا قراردادی با محمد بلبلی بازیکن فصل گذشته سپیدرود بسته شده است یا نه، گفت:

مذاکراتی بین ما و بلبلی برگزار شد و قرار است رضایت باشگاه قبلی‌اش گرفته شود تا به استقلال بیاید. قراردادی با بلبلی نسبته‌ایم و چنین چیزی واقعیت ندارد.

اسماعیل خلیل‌ زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به درگیری در آکادمی استقلال بین محمد مومنی و محمد نوازی تصریح کرد:

مومنی در کارش حضور دارد و باید دید در جلسه یکشنبه یا دوشنبه هیئت مدیره چه اتفاقی می‌افتد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ