تلگرام

ریو فردیناند: هنوز تعریف درستی از پست مدیر فنی در منچستریونایتد وجود ندارد؛ آن‌ها باید مثل منچسترسیتی و لیورپول فلسفه مشخصی داشته باشند


مدافع سابق تیم ملی انگلیس، دست روی نیاز به تغییرات زیر ساختی در منچستریونایتد گذاشته...

تبليغ

طرفداری- ریو فردیناند مایل است به عنوان مدیر فنی منچستریونایتد با تیم سابقش همکاری کند اما می‌گوید باشگاه هنوز چنین پستی را در ساختار مجموعه تعریف نکرده است.

اسکای گزارش می‌دهد: منچستریونایتد ماه‌ها پروسه انتصاب اولین مدیر فنی تاریخ خود را به تعویق انداخته است. فردیناند که ۱۲ سال را در اولدترافورد سپری کرد، هنوز ایده مشخصی از این سمت در منچستر ندارد.

همه چیز به فرم کار بستگی دارد. فکر نمی‌کنم در منچستریونایتد تعریفی برای این پست صورت گرفته باشد. به نظرم حرف‌های زیادی در این رابطه باقی مانده است. با توجه به بار مسئولیت‌های این شغل در منچستریونایتد، نمی‌توان گفت که این سمت چالش بر انگیز نیست. چون وقتی در شکل دادن آینده باشگاهی با این عظمت مشارکت داشته باشید، مأموریت بزرگی به شما سپرده شده است. قبل از بررسی چنین پیشنهادی، باید تمامی مقدمات فراهم شود. فکر می‌کنم نه همه اما برخی در باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که فردی فوتبالی باید روی کار باشد؛ کسی که با فوتبال آشنا باشد و تصمیمات فوتبالی بگیرد.

به گفته فردیناند، منچستریونایتد باید همانند لیورپول و منچسترسیتی، از آکادمی گرفته تا تیم اصلی، فلسفه یکسانی را دنبال کند.

منچستریونایتد هنوز به دنبال ایدئولوژی خودش می‌گردد. آن‌ها پس از جدایی سر الکس (فرگوسن) از آن دور شدند و تلاش کردند با سرمربی‌های مختلف به آن برگردند ولی موفق نبودند و بنابراین این جستجو هنوز ادامه دارد. داستانی در باشگاه باید مطرح باشد که ستارگان و عوامل باشگاه به آن اعتقاد داشته باشند. لیورپول چنین چیزی را به دست آورده است؛ یورگن کلوپ آن را ساخت. منچسترسیتی هم به آن رسیده است؛ پپ (گواردیولا) آن را ایجاد کرد. اما به آن‌ها اجازه داده شد تا چنین چیزی بسازند. فرصت لازم به آن‌ها داده شد. آیا به نظرم منچستریونایتد می‌تواند چنین کاری کند؟ به نظرم گذشت زمان به این پرسش پاسخ خواهد داد. اوله یک پنجره فرصت دارد و سپس باید اوضاع را مرتب کند. فاصله بزرگی با سیتی، لیورپول و تاتنهام وجود دارد. آن‌ها باز هم خواهند ساخت، باز هم یارگیری خواهند کرد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ