تلگرام

واکنش علی کریمی به شایعات بند قرارداد محمد بلبلی: الماسخاله فرصت دیدن بازی های سپیدرود را نداشت؛ بلبلی را من مقابل سپاهان بازی دادم


علی کریمی در واکنش به صحبت‌های رئیس هئیت گیلان گفت: بلبلی اواخر بازی سپیدرود و سپاهان در هفته هفدهم لیگ برتر...

تبليغ

طرفداری- محمد بلبلی ستاره سپیدرود مورد توجه فولاد خوزستان، استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز قرار گرفته و ظاهرا با دو باشگاه اهوازی و تهرانی همزمان قرارداد امضا کرده است.

این بازیکن در شرایط قصد جدایی از سپیدرود را دارد که با تیم رشتی همچنان قرارداد دارد. باشگاه سپیدرود با مشکل مالکیتی دست و پنجه نرم می‌کند و این بازیکن تکنیکی نمی‌داند چگونه رضایت‌نامه‌ بگیرد.

در همین رابطه قربانعلی الماسخاله ریس هیئت فوتبال گیلان در بخشی از مصاحبه خود پیرامون بندی در قرارداد بلبلی که در صورت جدایی علی کریمی، این بازیکن هم می‌تواند قراردادش را فسخ کند گفته بود:

در حال حاضر، چون علی کریمی درسپیدرود نیست، اگر چنین بندی هم جود داشته باشد دیگر قابل قبول نیست. بلبلی پس از جدایی کزیمی برای سپیدرود بازی کرد. بلبلی باید رضایتنامه و فسخ قرارداد بگیرد. در نتیجه قرارداد با باشگاه‌های فولاد، استقلال یا هر باشگاه دیگری خود به خود باطل است.

علی کریمی سرمربی و مالک سابق سپیدرود به این صحبت‌های الماسخانه واکنش نشان داد؛ کریمی در مورد بلبلی گفت:

نمی دانم رییس هیئت فوتبال گیلان در زمان بازی های خارج از خانه تیم سپیدرود و داماش چه کارهایی دارند که فرصت تماشای بازی نماینده‌های گیلان در فوتبال را پیدا نمی‌کنند. بلبلی اواخر بازی سپیدرود با سپاهان که در هفته هفدهم لیگ برتر در اصفهان برگزار شد، به جای محمد غلامی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد.

در صورت تایید بند قرارداد فوق، محمد بلبلی برای جدایی از سپیدرود نیاز به رضایت نامه ندارد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ