تلگرام

کرمانشاه میزبان مسابقات بسکتبال پیشکسوتان کشور شد


کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه از اعطای میزبانی رقابت های بسکتبال پیشکسوتان کشور به کرمانشاه خبر داد.

تبليغ

کرم احمدیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های بسکتبال پیشکسوتان کشور قرار است دهم تا شانزدهم تیرماه به میزبانی شهر کرمانشاه برگزار شود.

وی ادامه داد: تاکنون استان‌های کردستان، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، گلستان به همراه تیم کرمانشاه برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند.

احمدیان خاطرنشان کرد: تماتم تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم میزبانی شایسته برای پیشکسوتان بسکتبال کشور باشیم و رقابت‌ها را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

رئیس هیأت بسکتبال کرمانشاه همچنین با بیان اینکه برای حضور در لیگ برتر به دنبال جذب اسپانسر هستیم، افزود: با توجه به فراگیری این رشته و پرطرفدار بودن آن امیدوارم شرکت‌های خصوصی به سمت سرمایه گذاری به سمت تمایل نشان دهند.

وی گفت: بدون شک حضور کرمانشاه در لیگ برتر بسکتبال فواید بیشماری برای ورزش استان خواهد داشت و نام کرمانشاه بیش از پیش شنیده می‌شود.

احمدیان در پایان و با بیان اینکه برنامه‌های زیادی برای پیشرفت ورزش بسکتبال در دست اقدام است ابراز امیدواری کرد با کمک مسئولان و جذب اسپانسر همگی آنها محقق شود تا اهد بازگشت این ورزش به روزهای اوجش باشیم.

۷۴۵۸/‏۸۰۶۶


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ