تلگرام

بیش از 13 هزار حامی ماه رمضان در فارس جذب شد


شیراز -ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه 13 هزار و 233 حامی در ماه مبارک رمضان امسال در این استان جذب شد، گفت: این موضوع موجب دلگرمی بیش از 15 هزار کودک در سراسر فارس شده است.

تبليغ

محمد بذرافشان، چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در ایام ماه مبارک رمضان ۹۸ به ویژه در شب‌های قدر، ۲۱۰ پایگاه جذب حامی در سراسر استان فارس برپا شد و این تعداد حامی متعهد شدند از ۱۵ هزار و ۷۱ فرزند معنوی خود حمایت کنند که از این تعداد هفت هزار و ۴۵۸ فرزند یتیم و هفت هزار و ۶۱۳ فرزند محسنین هستند.

وی اضافه کرد: در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۹۸ نیز حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان فارس، ۶۲ میلیارد و ۵۸۶ میلیون و ۳۵ هزار و ۱۷۸ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیانگر ۶۷ درصد افزایش است.

بذرافشان با اشاره به اینکه هم اینک ۶۵ هزار و ۹۰۲ نفر حامی نیکوکار فعال در استان از فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند، اظهار داشت: این حامیان نیک‌اندیش از ۲۳ هزار و ۲۷۰ فرزند طرح اکرام ایتام و محسنین حمایت می‌کنند که از این تعداد ۱۰ هزار و ۱۹۴ فرزند یتیم و ۱۳ هزار و ۷۶ فرزند محسنین هستند.

وی، با بیان اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول و ازکارافتاده هستند، گفت: در این طرح حامیان ایتام، ۳۸ میلیارد و ۵۶۰ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۲۶۹ ریال و حامیان محسنین نیز ۲۴ میلیارد و ۲۵ میلیون و ۷۷۷ هزار و ۹۰۹ ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

۹۸۷۳/‏‬ ۶۱۱۸


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ