تلگرام

استفاده از نظرهای عموم جامعه، محور ایجاد آرامش است


زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: برای ایجاد وحدت و اعتمادآفرینی در جامعه، تاکنون 37 جلسه با تمام گروه‌ها، تشکل‌ها، هیات های مذهبی، سازمان‌های مردم‌نهاد، دانشگاهیان و نخبگان استان برگزار شده، زیرا استفاده از نظرهای عموم جامعه یکی از بخش‌های محوری در ایجاد آرامش و تقویت اتحاد است.

تبليغ

فتح‌الله حقیقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات و مدیران سیاسی استان زنجان اظهار داشت: اعتماد، رضایت و مشارکت، مقوم های وحدت در جامعه بوده و باید زمینه ایجاد آرامش و تقویت مقوم های وحدت در جامعه فراهم شود.

وی با بیان اینکه با وجود مشکلات بسیار در جامعه، حضور مدیران در بین مردم به اعتمادسازی کمک می‌کند، افزود: تاکنون در ۱۱۰ روستای استان جضور داشته و ۵ بار نیز به هر کدام از شهرستان‌ها سفر کرده‌ام که این برنامه ادامه دارد و تا قبل از پایان سال جاری در تمام روستاهای استان، حضور خواهد داشت تا از نزدیک با مردم در ارتباط باشم.

حقیقی ادامه داد: برگزاری انتخابات مجمع مشاوران جوان و تلاش برای چابک‌سازی مدیران نیز در راستای تقویت مقوم های اتحاد بوده است.

استاندار زنجان گفت: تمام مجریان انتخابات در استان، متعهد شده‌ایم که در عمل، امانت‌دار و صادق نسبت به یکدیگر باشیم و تراز نمایندگی دولت در شهرستان و بخش را با اقتدار حفظ کنیم.

وی افزود: مجریان انتخابات باید با رعایت بی‌طرفی کامل در انتخابات، وظایف خود را به درستی انجام داده و هماهنگی با ناظران انتخابات نیز در چهارچوب قانون باشد.

حقیقی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم، نیازمند آسیب‌شناسی دوره‌های قبل است، تاکید کرد: فرآیند برگزاری انتخابات باید مرحله‌بندی شود که این فرآیند در استان زنجان به ۱۱ مرحله، تقسیم‌بندی شده و باید برای تمام مراحل آن تمهیداتی اندیشیده شود.

مقام عالی دولت در استان زنجان تصریح کرد: تمام مجریان انتخابات آتی باید به‌صورت کارگاهی تحت آموزش قوانین و آئین‌نامه‌ها قرار گیرند چرا که ابتدا باید خودمان آموزش ببینیم و سپس به دیگران بیاموزیم.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون تلاش بر این بوده که کم‌ترین تغییرات در بین فرمانداران و بخشداران استان صورت پذیرد و در تغییرات نیز تا حد امکان از نیروهای بومی همان منطقه انتخاب شده‌اند.

حقیقی اضافه کرد: با تمام داوطلبان انتخابات مجلس، ۲ جلسه در قبل و بعد از انتخابات برگزار می‌کنیم که قبل از انتخابات با یادآوری قانون، آگاه‌سازی کرده و بعد از انتخابات نیز دعوت می‌کنیم که طبق قانون از نتیجه رأی مردم تبعیت کنند.

۹۵۵۶/‏۸۰۶۸


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ