تلگرام

آیا منافقین خط قرمز «روح‌الله زم» هستند؟!


کانال تلگرامی آمدنیوز، در همصدایی با منافقین و در حمایت از یک اکانت جعلی، به منتقدان این قضیه حمله کرده و آنان را روباه و گرگ خطاب کرد!

تبليغ

به گزاش جام نیوز، در روزهای گذشته پایگاه خبری اینترسپت در مطلبی اعلام کرد که فردی به نام حشمت علوی که یک فعال، توئیتری در حوزه حقوق بشر است، وجود خارجی ندارد و گروهی از منافقین در آلبانی مدیریت حساب وی در توئیتر را بر عهده دارند.

این در حالی است که نامبرده در سالهای گذشته ده ها مطلب و مقاله در سایت هایی آمریکایی همچون فوربس، هیل، دیلی کالر و ... نوشته و در حمایت از تحریم و جنگ با ایران نوشته است.

جعلی بودن یک شخصیت وابیته به منافقین باعث شد واکنش های فراوانی در فضای مجازی به همراه داشته و منافقین حتی مورد تمسخر فعالان اپوزیسیون هم قرار گرفتند!

اما کانال تلگرامی آمدنیوز، در همصدایی با منافقین و در حمایت از یک اکانت جعلی، به منتقدان این قضیه حمله کرده و آنان را روباه و گرگ خطاب کرد!

این حمله به منتقدانی که از طیف های مختلف سیاسی بودند نشان می دهد که احتمالا منافقین از خط قرمزهای آمدنیوز بوده و احتمالا بده بستانی هایی میان روح الله زم و سازمان منافقین شکل گرفته است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ