تلگرام

آغاز اعطای معافیت پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه مرزی آستارا


فرماندارشهرستان آستارا اعلام کرد: اعطای معافیت 200 لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت از شامگاه سه‌شنبه اجرایی شد.

تبليغ

به گزارش ایسنا، حسن رستم‌زاد اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده، موضوع اعطاء معافیت 200 لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ناوگان ایرانی که قصد خروج از مرز کشور را دارند از شامگاه سه‌شنبه (21 خردادماه) و برای نخستین بار از مرز آستارا عملیاتی می‌شود.

وی ادامه داد: این اقدام از مصوبات وزارت کشور بوده اما به دلیل مشکلات فنی و انجام هماهنگی های بین بخشی، زمان اجرایی شدن آن از سوی شرکت پخش فرآورده های نفتی به تعویق افتاده بود.

رستم زاد اضافه کرد: بر اساس قول به رانندگان و جهت حمایت از فعالان این عرصه، پیگیری‌های لازم از طریق استانداری گیلان و نماینده شهرستان مرزی بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی انجام و اقدامات اجرایی آن به پایان رسید.

فرماندار آستارا خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود این اقدام حمایتی در جهت کمک به رقابت هموطنان شاغل در بخش حمل و نقل بین‌المللی، با ناوگان خارجی مثمرثمر باشد و با تعدیل در قیمت ترانسفر کالا به کشورهای همجوار، گامی در جهت حمایت از تولیدات صادراتی نیز صورت پذیرد.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ