تلگرام

مدیرپروری نکرده‌ایم!


معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه روی دست جمهوری اسلامی آزمون و خطاهای زیادی گذاشته‌ایم تا مدیر تربیت کنیم، تصریح کرد: کوتاهی کردیم و مدیرپروری نکرده‌ایم.

تبليغ

به گزارش ایسنا، برات قبادیان چهارشنبه ٢٢ خرداد در آیین معارفه رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با تصریح بر اینکه مدیریت کار ساده‌ای نیست، گفت: این جوهره در هر کسی وجود ندارد، چرا که بخشی ذاتی، بخشی آموزشی و تخصصی و بخشی دیگر به تجربه نیازمند است.

وی با طرح سوالی مبنی بر اینکه چرا باید خارج از خود سازمان‌ها مدیر گمارده شود؟ افزود: کار سازمان صنعت، معدن و تجارت هدایت، تسهیل‌گری و اعمال سیاست‌های کلان است، لذا باید از مدیران خود بدنه استفاده کرد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت با انتقاد و ابراز تاسف از اینکه مدیران ما برنامه‌ریز نیستند و اعتقادی به ارائه برنامه ندارند بلکه سلیقه خود را بر اجرای برنامه اعمال کرده‌اند، اظهار کرد: بر این باوریم که رئیس جدید سازمان صمت فارس جانشین پروری خواهد کرد.

قبادیان همچنین به تغییر رویه در مدیریت هم اشاره و با بیان اینکه همچنان به صورت سنتی و روزمره سازمان‌ها را اداره می‌کنیم، گفت: امید است رییس جدید این سازمان از مدیران چهار پاکتی نباشد و تغییر پارادیم بدهد به گونه‌ای که ٥٠ درصد توان خود را برای حفظ وضع موجود و ٥٠ درصد دیگر را صرف توسعه و رونق کند.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ